Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Warunki korzystania

Wydawcą serwisu internetowego www.radio.kielce.pl jest Radio Kielce SA z siedzibą w Kielcach, ul. Radiowa 4, 25-317 Kielce.

10.06.2013 11:00
Źródło: Warunki korzystania

Teksty, zdjęcia, elementy graficzne oraz pliki dźwiękowe i filmowe znajdujące się na stronie www.radio.kielce.pl są własnością Radia Kielce S.A.

Rozpowszechnianie, powielanie artykułów i materiałów zamieszczonych na stronie www.radio.kielce.pl - w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób na wszelkich polach eksploatacji włącznie z kopiowaniem, fotokopiowaniem, digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - jest zabronione bez uprzedniej, pisemnej zgody Radia Kielce S.A.

Zamieszczanie w serwisach internetowych materiałów rozpowszechnionych przez Radio Kielce na www.radio.kielce.pl dopuszczalne jest w ograniczonej formie, w celach informacyjnych (tytuł i maksymalnie trzy pierwsze zdania artykułu), z wyłączeniem plików dźwiękowych, wideo i fotografii.

Korzystający z fragmentów materiałów rozpowszechnionych na www.radio.kielce.pl jest zobowiązany w miejscu publikacji zaczerpniętej ze strony www.radio.kielce.pl umieścić adnotację "czytaj dalej" będącą aktywnym linkiem przekierowującym bezpośrednio do artykułu źródłowego zamieszczonego na stronie www.radio.kielce.pl.

Materiały oznaczone jako PAP są własnością Polskiej Agencji Prasowej. Kopiowanie, zarówno fragmentów jak i całości materiałów, jest bezwzględnie zabronione.

Materiały oznaczone jako IAR są własnością Informacyjnej Agencji Radiowej. Kopiowanie, zarówno fragmentów jak i całości materiałów, jest bezwzględnie zabronione.

Pytania lub uwagi dotyczące korzystania ze strony www.radio.kielce.pl prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres webmaster@radio.kielce.pl.