Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Zmarł Jan Koza, wieloletni sołtys Mąchocic-Scholasterii

Nie żyje Jan Koza, sołtys Mąchocic-Scholasterii w latach 2003-2020. Był też pracownikiem tamtejszej Szkoły Podstawowej imienia Stefana Żeromskiego.

Autor: Katarzyna Podraza

28.03.2021 12:35

image Jan Koza Fot. Gmina Masłów / Facebook
Komentarze

Informację o jego śmierci placówka, a także gmina Masłów zamieściły na swojej stronie internetowej.

„Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 27 marca 2021 roku odszedł od nas Jan Koza, wieloletni sołtys Machocic-Scholasterii oraz pracownik miejscowej Szkoły Podstawowej imienia Stefana Żeromskiego. Janek był człowiekiem lubianym i cenionym, zaangażowanym w sprawy sołectwa i gminy Masłów, zabiegał i czynnie uczestniczył w realizacji wielu inwestycji między innymi budowie wodociągu, hali sportowej czy termomodernizacji szkoły.

Zawsze życzliwy, pomocny, niezwykle energiczny i radosny. Na zawsze zostanie na łamach książki „Ciebie jedną kocham…” Barbary Wachowicz. Był jednym z jej bohaterów krzewiących kulturę Gór Świętokrzyskich. Wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i najbliższym składają wójt gminy Tomasz Lato, przewodniczący rady gminy Piotr Zegadło, sołtysi, radni, pracownicy urzędu oraz kierownicy jednostek podległych gminie Masłów” - czytamy na stronie gminy Masłów.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Masłów RK Kielce Mąchocice-Scholasteria