Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Włosi chcą powalczyć o puchar w Suchedniowie

Przeciwnik drużyny Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów, włoski ASC TT Sarnthein Raiffeisen, z którym suchedniowianie, jeśli warunki epidemiologiczne na to pozwolą, mają zmierzyć się we wrześniu w finale europejskiego pucharu TT Inter Cup potwierdzili swoją chęć udziału w meczu o zwycięstwo w tych prestiżowych rozgrywkach.

Autor: Maciej Makuła

11.06.2020 20:58

image 11.01.2020 Suchedniów. 11. kolejka I ligi: Orlicz Global Pharma Suchedniów - Strzelec Frysztak Fot. Kamil Król / Radio Kielce

- Dostaliśmy informację z Włoch, że zarówno zawodnicy, jak i sztab szkoleniowy naszego finałowego przeciwnika są bardzo chętni, aby przyjechać do Suchedniowa i przy stole wyłonić zwycięzcę - powiedział prezes Orlicza Maciej Glijer. Wprawdzie jeszcze nie mogą trenować, ale postarają się odpowiednio przygotować do meczu - dodał prezes Glijer.

Przypomnijmy, że dwumecz, w którym Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów miał zagrać z włoskim ASC TT Sarnthein Raiffeisen miał być rozegrany w marcu, ale z powodu pandemii koronawirusa rozgrywki pucharowe zostały zakończone.

Władze Europejskiej Unii Tenisa Stołowego zmieniły jednak decyzję i zaplanowały finał, który rozegrany zostanie w formie jednego spotkania po wakacjach tego roku w Suchedniowie. 

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Suchedniów tenis stołowy
other news

Podobne wiadomości

Pierwsze ruchy kadrowe w Global Pharmie Orliczu

Pierwsze ruchy kadrowe w Global Pharmie Orliczu

Global Pharma Orlicz Suchedniów zakończył rozgrywki

Global Pharma Orlicz Suchedniów zakończył rozgrywki