Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Ten zawodnik ma dać KSZO 1929 nową jakość

Pozyskany przed nowym sezonem do KSZO Paweł Kaczmarek to jeden z najbardziej doświadczonych i ogranych ostrowieckich piłkarzy. 35-letni pomocnik mający za sobą występy, między innymi, w Koronie Kielce, Arce Gdynia, czy ŁKS Łódź ma dać nową jakość świętokrzyskiemu trzecioligowcowi.

Autor: Marek Cender

08.07.2020 08:00

image 12.06.2020. Ostrowiec Św. Na zdjęciu (z prawej): Paweł Kaczmarek Fot. / KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski / facebook

- Jestem ambitnym zawodnikiem. W każdym meczu wychodzę po to, żeby wygrać – deklaruje sportowiec. – Będę chciał tutaj dać z siebie jak najwięcej. Mam nadzieję, że będzie to przynosiło punkty, a co za tym idzie jak najwyższe miejsce w tabeli. Na mówienie o celach na ten sezon jest jeszcze za wcześnie. Zobaczymy co będzie po pierwszej rundzie – tajemniczo kończy nowy nabytek "pomarańczowo-czarnych".

Do tej pory, oprócz Kaczmarka, w letniej przerwie ekipę Hutników zasilili: napastnicy Bartosz Szydłowski i Michał Paluch, stoper Robert Majewski i obrońca Jakub Głaza.

Nowy sezon IV grupy III ligi gdzie występuje KSZO 1929 Ostrowiec zainaugurowany zostanie 1 sierpnia. Dokładny terminarz meczów Hutników nie jest jeszcze znany.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

KSZO Ostrowiec RK Ostrowiec Św. Paweł Kaczmarek
other news

Podobne wiadomości

Kolejny zawodnik przychodzi do KSZO 1929 Ostrowiec

Kolejny zawodnik przychodzi do KSZO 1929 Ostrowiec

KSZO 1929 kompletuje skład

KSZO 1929 kompletuje skład

Nowy piłkarz w KSZO 1929 Ostrowiec

Nowy piłkarz w KSZO 1929 Ostrowiec

KSZO 1929 Ostrowiec się wzmacnia

KSZO 1929 Ostrowiec się wzmacnia