Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Teatr online - obejrzyj spektakl „Wielki Buzz Grow”

Od śmiecia do bohatera - tak w skrócie można opisać losy tytułowej postaci z najnowszej premiery online Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach. Tym razem będzie to „Wielki Buzz Grow” Kamili Oleksiak-Czerwińskiej w reżyserii Anny Nowickiej.

18.10.2020 09:19

image „Wielki Buzz Grow” spektakl Kamili Oleksiak-Czerwińskiej w reżyserii Anny Nowickiej Fot. / Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach

„Wielki Buzz Grow” jest przeznaczony dla dzieci powyżej 7. roku życia, ale grafika może się podobać także młodszym dzieciom. W czytaniu wystąpili wszyscy aktorzy Teatru „Kubuś”:  Anna Domalewska, Błażej Twarowski, Jolanta Kęćko, Małgorzata Sielska, Kuba Sielski, Małgorzata Oracz, Andrzej Skorodzień, Michał Olszewski, Agata Sobota, Andrzej Matysiak, Beata Orłowska, Ewa Lubacz, Zdzisław Reczyński, Dorota Anyż, a także Karol Górski, Filip Sternal.

„Wielki Buzz Grow” powstał w ramach projektu „Sztuk! Sztuk! To puka sztuka dla dzieci!”, który jest finansowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci. Także to czytanie zostanie przetłumaczone na język migowy.

SPEKTAKL WIELKI BUZZ GROW – OGLĄDAJ

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” RK Kielce KULTURA ONLINE
other news

Podobne wiadomości

Od śmiecia do bohatera. Premiera online w „Kubusiu”

Od śmiecia do bohatera. Premiera online w „Kubusiu”