Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Spotkanie z mieszkańcami Ostrowca w ramach akcji „Łączy nas Polska”

„Łączy nas Polska” to akcja Zjednoczonej Prawicy w ramach kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy. W ramach przedsięwzięcia, świętokrzyscy politycy PiS przyjechali do Ostrowca Świętokrzyskiego, gdzie namawiali do uczestnictwa w wyborach prezydenckich i głosowania na Andrzeja Dudę.

Autor: Emilia Sitarska

13.06.2020 20:44

image 13.06.2020 Ostrowiec Świętokrzyski. Spotkanie w ramach akcji Łączy nas Polska. Od lewej senator Jarosław Rusiecki, Zbigniew Duda - szef ostrowieckiego PiS-u, europoseł Dominik Tarczyński, poseł Krzysztof Lipiec Fot. Emilia Sitarska / Radio Kielce

Europoseł Dominik Tarczyński odniósł się do słów Donalda Tuska, który na Twitterze napisał, że kampania wyborcza Andrzeja Dudy to wstyd na cały świat.

- Wstydem na cały świat były kłamstwa Donalda Tuska, takie jak podwyższanie VAT-u, choć mówił, że będzie go obniżał, podwyższenie wieku emerytalnego. A my chcemy, aby Polska była dumnym krajem, a nie zakompleksiona - zaznaczył Dominik Tarczyński.

Europoseł dodał, że Polacy nie chcą ludzi, którzy w Europie są znani tylko z nakładania oficjelom marynarek.

Senator Jarosław Rusiecki przypomniał, że w ostatnich dniach prezydent Andrzej Duda podpisał Kartę Praw Rodziny, a od 2015 roku wspiera rodziny poprzez programy społeczne, takie jak 500 plus czy 300 plus.

- Polska rodzina dalej potrzebuje wsparcia głowy państw, która czuwa nad tym, aby była pomyślność polskich matek i ojców, ale także młodszego i starszego pokolenia. Bez tego nie przetrwamy jako naród - przekonuje Jarosław Rusiecki.

Lider PiS w regionie, poseł Krzysztof Lipiec uważa, że nachodzące wybory są walką o Polskę.

- Walczymy o wolną, suwerenną, demokratyczną Polskę. O tych, którym się powiodło, ale przede wszystkim o tych, którzy nie mogli odnaleźć się w nowej rzeczywistości - mówi Krzysztof Lipiec.

Szef ostrowieckich struktur Prawa i Sprawiedliwości Zbigniew Duda zachęcał ostrowczan i mieszkańców powiatu do głosowania na Andrzeja Dudę, aby kontynuować czas dobrej zmiany.

- Prezydent Andrzej Duda jest jedynym gwarantem tego, że Polska będzie dla nas wszystkich, że Polska będzie dla Polaków, że dobra zmiana, którą mamy w kraju będzie trwać. Widzimy, ile się zmienia wokół nas, maleje bezrobocie, wszystkim nam żyje się lepiej - mówi Zbigniew Duda.

Dominik Tarczyński i świętokrzyscy parlamentarzyści odwiedzili w sobotę także Pińczów i Starachowice.

Galeria zdjęć Ostrowiec Świętokrzyski. Spotkanie w ramach akcji Łączy nas Polska (13.06.2020) [Zdjęcia: 8]
icon-tag

Tagi do tego wpisu

Krzysztof Lipiec PiS Andrzej Duda Jarosław Rusiecki wybory prezydenckie Dominik Tarczyński Ostrowiec Świętokrzyski RK Ostrowiec Św. Zjednoczona Prawica
other news

Podobne wiadomości

„Łączy nas Polska”. Działacze PiS będą zachęcać do głosowania na Andrzeja Dudę [TERMINARZ]

„Łączy nas Polska”. Działacze PiS będą zachęcać do głosowania na Andrzeja Dudę [TERMINARZ]