Sandra Drabik nie została „Ninja Warrior”
Kielczanka Sandra Drabik, mistrzyni świata i Europy w kickboxingu, wicemistrzyni i brązowa medalistka Igrzysk Europejskich w boksie, trzecia pięściarka mistrzostw Europy i aktualna mistrzyni Polski seniorek w kategorii 51 kg, postanowiła spróbować swoich sił w telewizyjnym show.
Autor: Rafał Szymczyk
06.04.2021 21:31

32-letnia zawodniczka SK Kickboxing Kielce wzięła udział w III edycji „Ninja Warrior Polska”. Jest to program telewizyjny typu reality show, oparty na formacie japońskim. Zadaniem stojącym przed uczestnikami jest pokonanie wyjątkowo trudnego toru przeszkód.
Niestety Sandra Drabik nie pokonała toru eliminacyjnego. Na „wirującym moście” popełniła błąd techniczny. Ratując się przed upadkiem, dotknęła liny podtrzymującej przeszkodę. Sędzia przerwał próbę kielczanki.
Zwycięzca, który w finale dotrze do mety w wyznaczonym czasie, otrzyma tytuł „Ninja Warrior” oraz 150 tys. zł. Jeśli nikomu się to nie uda, to nagrody przepadają. Osobie, która zaszła najdalej, przyznaje się honorowy tytuł „Last Man Standing”.

Tagi do tego wpisu
Sandra Drabik RK Kielce SK Kickboxing Kielce
Podobne wiadomości
Sandra Drabik poza podium w Stambule

Sandra Drabik chce zostać „Wojownikiem Ninja”
Sandra Drabik przegrała z reprezentantką gospodarzy

Sandra Drabik już w Sofii