Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Reprezentacja Polski trenuje w Kielcach

Męska reprezentacja Polski trenuje w Kieleckim Centrum Bilardowym. To pierwsze takie spotkanie sportowców po odmrożeniu restrykcji nałożonych z powodu pandemii koronawirusa.

Autor: Marek Cender

15.07.2020 09:27

image 13.07.2020 Kielce. Kieleckie Centrum Bilardowe. Trening reprezentacji Polski Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

- Nareszcie możemy pograć w bilard - cieszy się Karol Skowerski. - Przez pandemię odwołano wiele zawodów. W startach zagranicznych nic się nie dzieje. W kraju troszeczkę ruszyło, więc trzeba to nadrabiać zgrupowaniami. Główny cel to, żeby posparować między sobą i zrobić jak najlepsze wyniki - wyjaśnia kadrowicz z Nosanu Kielce.

- Widać znaczne obniżenie poziomu sportowego spowodowane zawieszeniem rozgrywek - ocenia Marcin Krzemiński. - Bardzo słabe wyniki osiągają kadrowicze. Uznaliśmy więc, że trzeba to wszystko znacznie bardziej zintensyfikować. Światowa federacja zawiesiła wszystkie imprezy. Europejska ogłosiła, że mistrzostwa Starego Kontynentu rozegrane zostaną w październiku w Turcji i to jest nasz główny cel przygotowań. Na dzisiaj zawody mają się odbyć, ale tak naprawdę nie wiadomo jak w Europie będzie się rozwijała sytuacja związana z koronawirusem i czy impreza dojdzie do skutku? - zastanawia się trener reprezentacji kielczanin Marcin Krzemiński.

Dodajmy, że w kadrze polskich bilardzistów jest trzech kielczan z klubu Nosan: Karol Skowerski, Tomasz Kapłan i Sebastian Batkowski.

Galeria zdjęć Kielce. Kieleckie Centrum Bilardowe. Trening reprezentacji Polski (13.07.2020) [Zdjęcia: 10]
icon-tag

Tagi do tego wpisu

bilard Nosan Karol Skowerski RK Kielce Tomasz Kapłan Marcin Krzemiński Sebastian Batkowski
other news

Podobne wiadomości

Bilard nożny? Warto spróbować!

Bilard nożny? Warto spróbować!