Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Grozi mu 10 lat więzienia

150 gramów amfetaminy, prawie 70 gramów marihuany oraz 110 tabletek ekstazy zarekwirowali policjanci ze Skarżyska. Narkotyki należały do 27-letniego mieszkańca gminy Łączna, który został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Autor: Monika Miller

10.06.2020 14:56

image 10.06.2020. Skarżysko-Kamienna. Zatrzymany Fot. / KPP w Skrazysku-Kamiennej

Anna Sławińska z Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej informuje, że w poniedziałek na jednym z parkingów kryminalni skontrolowali pojazd marki volvo. Okazało się, iż podejrzanie niespokojny pasażer miał przy sobie nielegalne substancje. W jego saszetce znajdowało się 6 gramów amfetaminy, gram marihuany i porcja metamfetaminy, co zostało potwierdzone wstępnymi badaniami. Był to jednak dopiero początek kłopotów 27-letniego mężczyzny. W miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci znaleźli 150 gramów białego proszku, zidentyfikowanego jako amfetamina, ponad 67 gramów suszu roślinnego, prawdopodobnie marihuany, 110 tabletek ekstazy oraz wagę elektroniczną. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu.

Dziś został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości zakazanych środków. Grozi mu 10 lat więzienia.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

policja narkotyki RK Starachowice
other news

Podobne wiadomości

Za narkotyki do celi

Za narkotyki do celi

Narkotyki schowane w misiu

Narkotyki schowane w misiu

Narkotyki w buskim mieszkaniu

Narkotyki w buskim mieszkaniu

Przewoził dziecko pod kocem, a w schowku miał narkotyki

Przewoził dziecko pod kocem, a w schowku miał narkotyki