Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Ostrowieccy policjanci zatrzymali sześciu poszukiwanych. Wystarczyła doba

Ostrowieccy policjanci tylko minionej doby zatrzymali sześć osób poszukiwanych przez organy ścigania. Wszyscy poszukiwani zgodnie z dyspozycją trafili do zakładów penitencjarnych.

Autor: Karol Żak

10.09.2020 07:55

image Zdjęcie ilustracyjne Fot. / Radio Opole

Jak informuje Ewelina Wrzesień z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu, do pierwszego zatrzymania doszło wczoraj kilka minut po godzinie 6.00. Wtedy policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy na terenie miasta zatrzymali 33-letniego mężczyznę. Był on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim na podstawie nakazu doprowadzenia. Ma on do obycia karę 15 dni pozbawienia wolności za popełnione wykroczenia.

Pół godziny później policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich zatrzymali 44-letniego mężczyznę. Poszukiwany spędzi najbliższe pół roku za więziennymi kratkami za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

O godzinie 7.00 policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą ostrowieckiej komendy zatrzymali 23-letniego mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary sześciu miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko mieniu.

Taki sam los spotkał mieszkańca gminy Bodzechów, który „wpadł” w ręce ostrowieckich kryminalnych dwie godziny później. 40-letni mężczyzna ma do odbycia karę pół roku więzienia za przestępstwo narkotykowe.

Z kolei mundurowi z Komisariatu Policji w Ćmielowie zatrzymali 48-letniego mieszkańca gminy Ćmielów, który za jazdę w stanie nietrzeźwości spędzi w areszcie najbliższe 50 dni.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

policja zatrzymanie RK Ostrowiec Św.
other news

Podobne wiadomości

Prawdziwi policjanci zatrzymali fałszywych

Prawdziwi policjanci zatrzymali fałszywych

Piesza zgłosiła, policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę

Piesza zgłosiła, policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę

Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę

Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę

Uniknął wypadku i zatrzymał pijanego kierowcę

Uniknął wypadku i zatrzymał pijanego kierowcę