Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Orlicz poznał datę finału TT Inter Cup

Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów poznał termin finału europejskiego pucharu TT Inter Cup, w którym zmierzy się z włoskim ASC TT Sarnthein Raiffeisen. Podopieczni Macieja Glijera zagrają we własnej hali 19 września.

Autor: Maciej Makuła

15.07.2020 16:50

image 11.01.2020 Suchedniów. 11. kolejka I ligi: Orlicz Global Pharma Suchedniów - Strzelec Frysztak Fot. Kamil Król / Radio Kielce

- Cieszę się, że w końcu poznaliśmy datę finału, bo możemy zacząć się przygotowywać do niego zgodnie z wszelkimi zasadami treningu. Na pewno nasz zespół będzie gotowy do walki o tytuł. Pewne jest to, że w tym spotkaniu mogą zagrać tylko zawodnicy, którzy w ostatnim sezonie byli zgłoszeni do rozgrywek. Maciej Karmoliński, potwierdził już chęć udziału w tym pojedynku, a z Carlosem Franco staramy się skontaktować, aby on również po raz ostatni zagrał w naszej hali. Liczę również na to, że we wrześniu mecz finałowy będziemy mogli już zagrać z udziałem publiczności - powiedział prezes Orlicza Maciej Glijer.

W półfinale pucharu TT Inter Cup Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów pokonał francuski Ingre CMPJM 4:0 , natomiast ASC TT Sarnthein Raiffeisen wygrał z Wametem Dąbcze 4:1.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Suchedniów Orlicz Maciej Glijer
other news

Podobne wiadomości

Global Pharma Orlicz Suchedniów zakończył rozgrywki

Global Pharma Orlicz Suchedniów zakończył rozgrywki