Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

ORLEN Stay&Play prawie na finiszu

Projekt ORLEN Stay&Play po kilku tygodniach zespołowych treningów pod okiem profesjonalistów jest już prawie na finiszu. W finałowej rozgrywce, poprzedzonej fazą grupową, udział wezmą zawodnicy ORLEN Team i Grupy Sportowej ORLEN w tym m.in. kielczanin Maciej Giemza, Anita Włodarczyk, Bartłomiej Marszałek czy kolarze torowi Mateusz Rudyk i Wojciech Pszczolarski. Wspierać ich będą profesjonalni esportowcy.

Autor: Rafał Szymczyk

29.05.2020 06:46

image Na zdjęciu: Maciej Giemza, ORLEN Team Fot. / ORLEN Team

Faza grupowa Rocket League rozpocznie się w piątek o godzinie 18.00. Decydujące starcia zostaną rozegrane w niedzielne południe. Udział w turnieju weźmie łącznie 12 zespołów. Pierwszy etap turnieju obejmie dwie grupy, po sześć drużyn każda. Rozgrywka prowadzona będzie w trybie „każdy z każdym”. Awans do finału zyskają dwie najlepsze ekipy z każdej grupy. Niedzielna faza pucharowa rozpocznie się od meczów półfinałowych – pierwszy z nich o godzinie 12.10, drugi o godzinie 12.40. Start wielkiego finału zaplanowano na godzinę 13.10.

Transmisja weekendowych zmagań odbywać się będzie na kanałach ORLEN Team. W ramach akcji Fundacja ORLEN, w porozumieniu ze zwycięzcami turnieju przekaże grant w wysokości 50 tys. zł na wybrany cel społeczny.

Rocket League to gra komputerowa, której premiera odbyła się w 2015 roku. Można w nią grać w trybie jedno-, jak i wieloosobowym na wszystkich najpopularniejszych platformach (konsole, komputery). W ramach gry zawodnik kontroluje wyścigówkę, którą wykorzystuje, aby uderzyć piłkę w kierunku bramki przeciwnika i zdobyć punkt, jak w piłce nożnej.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

RK Kielce Maciej Giemza projekt ORLEN Stay&Play
other news

Podobne wiadomości

Giemza: w kalendarzu następują dynamiczne zmiany

Giemza: w kalendarzu następują dynamiczne zmiany

Maciej Giemza w projekcie ORLEN Stay&Play

Maciej Giemza w projekcie ORLEN Stay&Play

Maciej Giemza tęskni już za rajdami

Maciej Giemza tęskni już za rajdami

Giemza: to jest bardzo cenne doświadczenie

Giemza: to jest bardzo cenne doświadczenie