Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

„Opowieści z Narnii” rozpoczynają 28. Plebiscyt „O Dziką Różę”

„Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa” - będzie to pierwszy spektakl pokazany w ramach zaległego 28. Plebiscytu Publiczności „O Dziką Różę”.

Autor: Dorota Klusek

12.01.2022 08:59

image   Fot. Wojciech Habdas / Radio Kielce
Komentarze

W środę (12 stycznia) rozpoczyna się bezpłatny przegląd premier sezonu 2019/20 Teatru im Stefana Żeromskiego w Kielcach. Na widzów czekają bezpłatne zaproszenia.

Jako pierwsza, dziś, o godzinie 18, zostanie pokazana produkcja, która światło dzienne ujrzała w październiku 2019 roku. Sztuka powstała na postawie bestsellerowej powieści Clive'a Staplesa Lewisa. Opowiada historię czworga dzieci: Edmunda, Piotra, Łucji i Zuzy, które za sprawą niezwykłej szafy trafiają do Narnii - fantastycznej krainy skutej lodem. Tam przeżywają przygody, które wpłyną na ich życie.

Bezpłatne bilety na ten spektakl można rezerwować dziś, tylko telefonicznie, dzwoniąc o godz. 12.00 na jeden z dwóch numerów telefonu: 41 344 75 00 oraz 512 945 191. Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie dwa bilety. Warto się pospieszyć, bo pierwszy dzwoniący otrzyma dodatkowo podwójne zaproszenie na koncert finałowy, który odbędzie się 3 lipca.

Dr Paulina Drozdowska z działu marketingu Teatru im. Stefana Żeromskiego przypomina, że widzowie, jak zawsze podczas plebiscytu, będą mogli głosować.

- Niezmiennie wybieramy najlepszych: aktorkę, aktora i spektakl. Głosować można w dniu pokazu spektaklu, przed lub po nim, tradycyjnie na kuponach, które będą dostępne w teatrze. Kupony będzie można wrzucać do urny, która znajdzie się w teatralnym foyer - wyjaśnia.

Kolejne przedstawienie w ramach Dzikiej Róży odbędzie się w czwartek, 20 stycznia, o godzinie 19.00. Wtedy zostaną pokazane „Och, te duchy” w reżyserii Brytyjczyka, Dana Jemmetta.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Dzika Róża Teatr Żeromskiego spektakl RK Kielce Paulina Drozdowska
other news

Podobne wiadomości

Cztery premiery i dwa plebiscyty na scenie dramatycznej

Cztery premiery i dwa plebiscyty na scenie dramatycznej

Choć to dopiero styczeń, już się rozpoczyna Plebiscyt Publiczności „O Dziką Różę”

Choć to dopiero styczeń, już się rozpoczyna Plebiscyt Publiczności „O Dziką Różę”