Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Nieuczciwy kurier zatrzymany. Ukradł ponad 6 tys. zł i przesyłkę

Przywłaszczył ponad 6 tys. zł oraz jedną przesyłkę. 21-letniemu kurierowi zatrzymanemu na terenie powiatu pińczowskiego grozi 5 lat więzienia.

Autor: Katarzyna Podraza

08.06.2020 09:34

image Zdjęcie ilustracyjne Fot. / Radio Opole

Jak informuje Karol Macek z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, mężczyzna był zatrudniony w firmie kurierskiej i nie rozliczył się ze swoim pracodawcą z pieniędzy i przesyłki.

- W sobotę około godziny 13.00 do komisariatu na osiedlu Na Stoku zgłosił się przedstawiciel jednej z firm kurierskich. Poinformował on stróżów prawa, że 21-letni pracownik przedsiębiorstwa najprawdopodobniej przywłaszczył pieniądze oraz przesyłkę. Kurier odebrał paczkę od 28-letniej kielczanki, pobrał także pieniądze w kwocie ponad 6 tys. zł, ale nie rozliczył się - mówi Karol Macek.

Okazało się, że nieuczciwy pracownik jest mieszkańcem powiatu pińczowskiego. Mundurowi nawiązali kontakt z miejscowymi funkcjonariuszami, którzy zatrzymali 21-latka.

Pińczowscy policjanci zabezpieczyli także 4,2 tys. zł w gotówce oraz artykuły, które kurier już kupił za przywłaszczone pieniądze. Odzyskana została także nierozliczona paczka.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

policja Pińczów RK Kazimierza Wielka
other news

Podobne wiadomości

Samochodowy złodziej zatrzymany

Samochodowy złodziej zatrzymany

Pijany mężczyzna zatrzymany po pościgu [WIDEO]

Pijany mężczyzna zatrzymany po pościgu [WIDEO]

Zatrzymany za rozbój

Zatrzymany za rozbój

Kielczanin zatrzymany za narkotyki

Kielczanin zatrzymany za narkotyki