Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Naklejki z Instytutu Dizajnu na powitanie klientów i gości

„Super, że jesteś!”, „Cześć i czołem!” oraz „Dobrze Cię widzieć!” - naklejki takiej treści pojawiły się na witrynach niektórych lokali w centrum Kielc. Przygotowali je pracownicy Instytutu Dizajnu w Kielcach.

Autor: Dorota Klusek

29.05.2020 17:47

image 29.05.2020 Kielce. Naklejki przygotowane przez pracowników Instytutu Dizajnu w Kielcach Fot. / Paula Dulnik

To jeden ze sposobów na powitanie gości czy klientów powracających do lokali po czasie zamknięcia. Pomysłodawczynią akcji jest Aleksandra Banaś, która wyjaśnia, że kolejne sektory gospodarki są odmrażane. Restauracje, kawiarnie, instytucje kultury na nowo stają się miejscem spotkań, a znajomi i dalsza rodzina mogą bez przeszkód odwiedzać się wzajemnie. Frontowe drzwi, witryny czy szyby mogą stać się dobrym nośnikiem treści i wyrazić to, jak dobrze znów móc się zobaczyć.

- W instytucie zostały wybrane hasła, niosące bardzo pozytywny przekaz, przygotowane graficznie i wycięte w specjalnej folii. Można je przyklejać na płaskie powierzchnie - tłumaczy.

Akcja oklejania zaczęła się w czwartek. Wtedy pierwsze napisy pojawiły się w kieleckich lokalach, ale jak mówi Aleksandra Banaś, działanie nabierze rozpędu w przyszłym tygodniu.

- Wtedy na naszym facebooku odbędzie się głosowanie. Mogą w nim wziąć udział wszyscy zainteresowani. To oni wybiorą ulubione hasła, które następnie my opracujemy graficznie i przygotujemy, by w formie naklejki móc je u nas odebrać. Do naklejki dołączymy instrukcję obsługi, w jaki sposób taki napis umieścić - wyjaśnia.

Naklejki będą mogli otrzymać zarówno właściciele lokali, jak i mieszkańcy Kielc. Warto śledzić portale społecznościowe Instytutu Dizajnu.

Galeria zdjęć Kielce. Naklejki przygotowane przez pracowników Instytutu Dizajnu w Kielcach (29.05.2020) [Zdjęcia: 11]
other news

Podobne wiadomości

Koronawirus w zakładach mięsnych. Już 38 osób zakażonych [OŚWIADCZENIE]

Koronawirus w zakładach mięsnych. Już 38 osób zakażonych [OŚWIADCZENIE]

Koronawirus w firmie produkującej żywność [OŚWIADCZENIE]

Koronawirus w firmie produkującej żywność [OŚWIADCZENIE]

Instytut Dizajnu zaprosił na warsztaty na wynos

Instytut Dizajnu zaprosił na warsztaty na wynos

Oblicza nowego rzemiosła w Instytucie Dizajnu

Oblicza nowego rzemiosła w Instytucie Dizajnu