Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Miłośnicy enduro spotkali się w Zajączkowie

Ponad 100 zawodników wzięło udział w rozegranej na trasach wokół Zajączkowa w gminie Piekoszów trzeciej i czwartej rundzie mistrzostw Polski w motocyklowych rajdach enduro.

Autor: Maciej Makuła

06.09.2020 18:53

image 05.09.2020 Zajączków. III runda mistrzostw Polski w motocyklowych rajdach enduro Fot. Maciej Makuła / Radio Kielce

W zawodach zorganizowanych przez Kieleckie Towarzystwo Motocyklowe Novi Kielce rozegrane zostały również kolejne rundy Pucharu Polski, jak również Rajd Popularny i tzw. Classic, czyli rajd zabytkowych motocykli.

- Enduro to sport dla prawdziwych mężczyzn, którzy charakteryzują się ogromną pasją - powiedział senator Krzysztof Słoń, który z zainteresowaniem przyglądał się zawodom. - To jest również istotne, że w wielu przypadkach dla chłopców także z naszego regionu marzenia się spełniają na skalę światową, bo wielu z nich tam też osiąga sukcesy. Dzięki takim klubom jak KTM Novi Korona w naszym regionie organizowane są imprezy na światowym poziomie - dodał senator Słoń.

Podczas trzeciej i czwartej rundy mistrzostw Polski w motocyklowych rajdach enduro bardzo dobrze spisali się zawodnicy KTM Novi Korona Kielce. W klasie E1 zwyciężył Damian Musiał, który przesunął się na trzecią pozycję w klasyfikacji generalnej. Drugie miejsca wywalczyli Rafał Bracik w klasie E1 oraz Leszek Drogosz w klasie master.

Galeria zdjęć Zajączków. III runda mistrzostw Polski w motocyklowych rajdach enduro (05.09.2020) [Zdjęcia: 22]
icon-tag

Tagi do tego wpisu

Krzysztof Słoń enduro KTM Novi rajdy enduro RK Kielce Zajączków
other news

Podobne wiadomości

Jubileusz KTM Novi Korona Kielce

Jubileusz KTM Novi Korona Kielce

KTM Novi Korona Kielce zgarnął wszystko

KTM Novi Korona Kielce zgarnął wszystko