Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Miał narkotyki we krwi, kieszeni i mieszkaniu

Policjanci skarżyskiej drogówki zatrzymali 49-letniego mieszkańca Kielc, który podejrzewany jest o posiadanie ponad 20 gramów zakazanych substancji i kierowanie autem pod wpływem narkotyków. Mężczyzna „wpadł” podczas kontroli drogowej na terenie gminy Suchedniów.

Autor: Karol Żak

15.09.2020 10:36

image Zdjęcie ilustracyjne Fot. Wiktor Taszlow / Radio Kielce

Jak informuje Jarosław Gwóźdź ze skarżyskiej komendy, w poniedziałkowe popołudnie w Ostojowie funkcjonariusze zatrzymali do kontroli osobowego seata. Za kierownicą siedział 49-letni kielczanin, który był wyraźnie pobudzony.

Mundurowi przebadali go na zawartość alkoholu. Okazało się, że jest trzeźwy. Jednak badanie narkotestem wykazało pozytywny wynik na zawartość amfetaminy i marihuany. Mężczyźnie pobrano krew do badań. Stracił prawo jazdy.

Ponadto, w kieszeni spodni kierowcy stróże prawa znaleźli porcję suszu,   prawdopodobnie marihuany. Natomiast w trakcie przeszukania mieszkania zatrzymanego kryminalni ujawnili susz i biały proszek o łącznej wadze 20 gramów. Substancje wstępnie zostały zakwalifikowane jako marihuana i amfetamina. 49-letni mężczyzna w przeszłości karany był za jazdę pod wpływem alkoholu.

Za posiadanie substancji odurzających lub psychotropowych grożą nawet 3 lata więzienia. Za kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem narkotyków można trafić za kratki na 2 lata.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

policja narkotyki RK Starachowice
other news

Podobne wiadomości

Odnaleziona skrytka na narkotyki. Mężczyźnie grożą 3 lata więzienia

Odnaleziona skrytka na narkotyki. Mężczyźnie grożą 3 lata więzienia

Narkotyki wciąż groźne wśród młodych ludzi

Narkotyki wciąż groźne wśród młodych ludzi

Brał narkotyki - tłumaczył, że przeciwbólowo

Brał narkotyki - tłumaczył, że przeciwbólowo

Areszt za narkotyki

Areszt za narkotyki