Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

KSZO 1929 kompletuje skład

Kolejny zawodnik dołączył w czwartek do KSZO 1929 Ostrowiec. Michał Paluch to 26-letni napastnik wychowanek Górnika Łęczna, w ostatnim sezonie był zawodnikiem Motoru Lublin – w 16 meczach zdobył 9 bramek. Umowa obowiązuje do końca czerwca przyszłego roku.

Autor: Marek Cender

02.07.2020 21:32

image Michał Paluch Fot. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski / Facebook

Przypomnijmy, w letniej przerwie Hutnicy pozyskali już pomocnika Pawła Kaczmarka, napastnika Bartosza Szydłowskiego, stopera Roberta Majewskiego i obrońcę Jakuba Głaza.

Sezon 2020/2021 w III lidze zainaugurowany zostanie 1 sierpnia.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Piłka nożna Piłka nożna - III liga KSZO Ostrowiec RK Ostrowiec Św.
other news

Podobne wiadomości

Nowy piłkarz w KSZO 1929 Ostrowiec

Nowy piłkarz w KSZO 1929 Ostrowiec

Transferowe kłopoty KSZO 1929 Ostrowiec

Transferowe kłopoty KSZO 1929 Ostrowiec

Kolejne wzmocnienie KSZO 1929 Ostrowiec

Kolejne wzmocnienie KSZO 1929 Ostrowiec

KSZO 1929 rozpoczął przygotowania do sezonu

KSZO 1929 rozpoczął przygotowania do sezonu

Piłka nożna - III Liga

WYNIKI

2020-09-19 16:00 Wólczanka Wólka P. 3:0 Jutrzenka Giebułtów
2020-09-19 16:00 Avia Świdnik 5:1 Chełmianka Chełm
2020-09-19 16:00 KSZO Ostrowiec 1:2 Korona II Kielce
2020-09-19 16:00 Wisła Puławy 2:0 Stal Kraśnik
2020-09-19 16:00 Orlęta Radzyń P. 0:0 Wisła Sandomierz
2020-09-19 16:00 Siarka Tarnobrzeg 1:0 Cracovia II
2020-09-19 15:00 Podlasie Biała P. 5:2 Hetman Zamość
2020-09-16 16:00 KS Wiązownica 0:1 Stal Kraśnik

TABELA

# drużyna m bramki pkt
1 Wisla Pulawy 11 30 : 13 30
2 Avia Swidnik 10 32 : 11 21
3 Wisla Sandomierz 10 18 : 9 19
4 Sokol Sieniawa 9 16 : 8 19
5 LKS Lagow 9 14 : 9 16
6 Siarka Tarnobrzeg 10 15 : 7 15
7 Podhale Nowy Targ 6 9 : 4 14
8 Wolczanka Wolka P. 9 20 : 16 14
9 Wisloka Debica 10 11 : 14 13
10 Korona II Kielce 10 20 : 20 12
11 Chelmianka Chelm 10 11 : 15 12
12 Stal Krasnik 11 13 : 19 11
13 Orleta Radzyn P. 9 7 : 13 11
14 Stal Stalowa Wola 6 10 : 8 10
15 Lewart Lubartow 10 15 : 16 10
16 Podlasie Biala P. 8 14 : 25 10
17 KSZO Ostrowiec 9 12 : 12 9
18 Cracovia II 10 5 : 11 8
19 KS Wiazownica 9 11 : 22 7
20 Jutrzenka Giebultow 6 4 : 16 6
21 Hetman Zamosc 10 6 : 25 2

TERMINARZ

2020-09-19 16:00 Cracovia II : Siarka Tarnobrzeg
2020-09-19 19:38 Stal Stalowa Wola 0:0 Lewart Lubartów
2020-09-19 20:00 Pogoń Szczecin 11:11 Wybrzeże Gdańsk
2020-09-19 20:00 Bruk-Bet Nieciecza 1:0 Apklan Resovia
2020-09-20 15:00 ŁKS Łagów : Podhale Nowy Targ
2020-09-20 15:00 Sokół Sieniawa : KS Wiązownica
2020-09-23 16:00 Sokół Sieniawa : Jutrzenka Giebułtów
2020-09-23 16:00 Orlęta Radzyń P. : Wólczanka Wólka P.