Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Koniec obławy. Postrzelony napastnik odnaleziony przez policję

Policja zakończyła obławę na mężczyznę, który zdaniem funkcjonariuszy wcześniej śmiertelnie postrzelił 61-letniego mieszkańca gminy Morawica. W nocy funkcjonariusze znaleźli go martwego w swoim domu. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo - strzelając do siebie. Wcześniej, prawdopodobnie zastrzelił mieszkańca Zbrzy.

Autor: Aneta Cielibała-Gil

09.07.2020 07:30

image 08.07.2020. Zbrza. Policyjna obława po śmiertelnym postrzeleniu mężczyzny Fot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce
Komentarze

Jak poinformował nas Karol Macek, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Kielcach martwego 57-letniego mężczyznę mundurowi znaleźli w nocy na terenie jego posesji. 

- Przed godziną 1.00 funkcjonariusze znaleźli ciało 57-latka z raną postrzałową głowy. Obok niego znajdowała się broń, która została zabezpieczona. Nie wykluczono, że to jest ta sama broń, z której zastrzelono kilka godzin wcześniej 61-letniego mężczyznę - dodaje Karol Macek.

Przypomnijmy, do śmiertelnego postrzelenia doszło w miejscowości Zbrza w gminie Morawica. W środę kwadrans po godzinie 14.00 na numer alarmowy 112 zadzwonił mężczyzna, który na jednej z posesji znalazł nieprzytomnego 61-latka z raną postrzałową głowy.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyźni znali się i do niedawna mieli dobre kontakty. Kilka dni przed tragedią doszło między nimi do sprzeczki. Wczoraj, pod dom 61-latka podjechał samochód. Jego kierowca zaczął rozmawiać z mężczyzną, po czym wyciągnął broń i strzelił mu w głowę.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

policja Morawica RK Kielce
other news

Podobne wiadomości

Obława w gminie Morawica. Policja szuka zabójcy

Obława w gminie Morawica. Policja szuka zabójcy