Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Jak pokonać rezerwy Cracovii?

W 3. kolejce III ligi piłkarzy KSZO 1929 Ostrowiec czeka dość trudne zadanie. W środę o godzinie 17.00 na stadionie przy ul. Wielickiej zmierzą się z rezerwami Cracovii.

Autor: Jakub Rożek

11.08.2020 19:44

image 2. kolejka III ligi: KSZO Ostrowiec Św. - Orlęta Radzyń Podlaski Fot. / KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski / facebook

W miniony weekend obydwa zespoły grały ze zmiennym szczęściem: „pomarańczowo-czarni” pokonali na własnym stadionie Orlęta Radzyń Podlaski 2:0, a krakowianie ulegli w Białej Podlaskiej miejscowemu Podlasiu 0:1.

- To będzie trudny mecz, bo rezerwy zespołów z ekstraklasy to zawsze wymagający rywal. My jednak nie patrzymy na to. Mamy swój cel i chcemy go zrealizować, a tym celem są punkty w Krakowie, najlepiej trzy – powiedział Radiu Kielce członek zarządu KSZO do spraw sportowych Sebastian Mazur.

W ekipie Marcina Sasala na pewno nie zagra autor pierwszego gola w meczu z Orlętami napastnik Jakub Chrzanowski. Podczas tego spotkania doznał kontuzji barku i prawdopodobnie potrzebny będzie zabieg, a później rehabilitacja, więc przerwa będzie dość długa.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Piłka nożna Piłka nożna - III liga KSZO Ostrowiec RK Ostrowiec Św. Sebastian Mazur Marcin Sasal
other news

Podobne wiadomości

Pierwsze punkty KSZO w tym sezonie

Pierwsze punkty KSZO w tym sezonie

KSZO 1929 chce zmazać plamę po inauguracji

KSZO 1929 chce zmazać plamę po inauguracji

KSZO 1929 rozpoczyna sprzedaż karnetów

KSZO 1929 rozpoczyna sprzedaż karnetów

Falstart KSZO 1929 Ostrowiec

Falstart KSZO 1929 Ostrowiec

Piłka nożna - III Liga

WYNIKI

2020-09-19 16:00 Wólczanka Wólka P. 3:0 Jutrzenka Giebułtów
2020-09-19 16:00 Avia Świdnik 5:1 Chełmianka Chełm
2020-09-19 16:00 KSZO Ostrowiec 1:2 Korona II Kielce
2020-09-19 16:00 Wisła Puławy 2:0 Stal Kraśnik
2020-09-19 16:00 Orlęta Radzyń P. 0:0 Wisła Sandomierz
2020-09-19 16:00 Siarka Tarnobrzeg 1:0 Cracovia II
2020-09-19 15:00 Podlasie Biała P. 5:2 Hetman Zamość
2020-09-16 16:00 KS Wiązownica 0:1 Stal Kraśnik

TABELA

# drużyna m bramki pkt
1 Wisla Pulawy 11 30 : 13 30
2 Avia Swidnik 10 32 : 11 21
3 Wisla Sandomierz 10 18 : 9 19
4 Sokol Sieniawa 9 16 : 8 19
5 LKS Lagow 9 14 : 9 16
6 Siarka Tarnobrzeg 10 15 : 7 15
7 Podhale Nowy Targ 6 9 : 4 14
8 Wolczanka Wolka P. 9 20 : 16 14
9 Wisloka Debica 10 11 : 14 13
10 Korona II Kielce 10 20 : 20 12
11 Chelmianka Chelm 10 11 : 15 12
12 Stal Krasnik 11 13 : 19 11
13 Orleta Radzyn P. 9 7 : 13 11
14 Stal Stalowa Wola 6 10 : 8 10
15 Lewart Lubartow 10 15 : 16 10
16 Podlasie Biala P. 8 14 : 25 10
17 KSZO Ostrowiec 9 12 : 12 9
18 Cracovia II 10 5 : 11 8
19 KS Wiazownica 9 11 : 22 7
20 Jutrzenka Giebultow 6 4 : 16 6
21 Hetman Zamosc 10 6 : 25 2

TERMINARZ

2020-09-19 16:00 Cracovia II : Siarka Tarnobrzeg
2020-09-19 19:38 Stal Stalowa Wola 0:0 Lewart Lubartów
2020-09-19 20:00 Pogoń Szczecin 11:11 Wybrzeże Gdańsk
2020-09-19 20:00 Bruk-Bet Nieciecza 1:0 Apklan Resovia
2020-09-20 15:00 ŁKS Łagów : Podhale Nowy Targ
2020-09-20 15:00 Sokół Sieniawa : KS Wiązownica
2020-09-23 16:00 Sokół Sieniawa : Jutrzenka Giebułtów
2020-09-23 16:00 Orlęta Radzyń P. : Wólczanka Wólka P.