Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Enduro w najlepszym wydaniu w Zajączkowie

Ponad 100 zawodników wzięło udział rozegranej na trasie wokół Zajączkowa w gminie Piekoszów trzeciej rundzie mistrzostw Polski w motocyklowych rajdach enduro. W ramach rywalizacji zorganizowanej przez Kieleckie Towarzystwo Motocyklowe Novi Korona, odbywają są także kolejne rundy Pucharu Polski, jak również Rajd Popularny i tzw. Classic, czyli rajd zabytkowych motocykli.

Autor: Maciej Makuła

05.09.2020 18:44

image 05.09.2020 Zajączków. III runda mistrzostw Polski w motocyklowych rajdach enduro Fot. Maciej Makuła / Radio Kielce

W kategorii E1 zwyciężył Damian Musiał z KTM Novi Korona Kielce, przed swoim klubowym kolegą Rafałem Bracikiem, a w kategorii „master” trzecie miejsce wywalczył Leszek Drogosz.

- Mimo przeciwności jakie miałem w ostatnim czasie, zaprezentowałem się pozytywnie – powiedział motocyklista KTM Novi Korona, Damian Musiał.

- Przez dwa tygodnie borykałem się z przeziębieniem i nie liczyłem na dobry występ w Kielcach. Na szczęście dojechałem do mety cało, bez żadnych przygód i mam nadzieję, że będę liczył się w klasyfikacji generalnej mistrzostw – dodał Damian Musiał.

Czwarta runda mistrzostw Polski w motocyklowych rajdach enduro rozegrana zostanie na trasach wokół Zajączkowa już w niedzielę. Początek rywalizacji od godziny 9.00.

Galeria zdjęć Zajączków. III runda mistrzostw Polski w motocyklowych rajdach enduro (05.09.2020) [Zdjęcia: 22]
icon-tag

Tagi do tego wpisu

enduro KTM Novi rajdy enduro RK Kielce Zajączków
other news

Podobne wiadomości

Zajączków stolicą polskiego enduro

Zajączków stolicą polskiego enduro

Mistrzostwa Polski znów na świętokrzyskiej ziemi

Mistrzostwa Polski znów na świętokrzyskiej ziemi

Rajd Dakar ponownie w Arabii Saudyjskiej

Rajd Dakar ponownie w Arabii Saudyjskiej

Bracia Bracikowie ze srebrnymi medalami „sześciodniówki

Bracia Bracikowie ze srebrnymi medalami „sześciodniówki"