Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Cleo i Roksana Węgiel w specjalnym koncercie

Zespół TVP3 przygotował integracyjny koncert bożonarodzeniowy pt. „Radość Bożego Narodzenia”, który zostanie wyemitowany w sobotę (25 grudnia) na antenie TVP ABC.

Autor: Paulina Michta

25.12.2021 12:25

image Fot. / TVP3 Kielce
Komentarze

 W widowisku wystąpili między innymi młodzi artyści z grupy „Promyczki dobra” oraz uczniowie szkoły z oddziałami integracyjnymi w Nowym Sączu. Nie zabrakło także gościnnych występów polskich artystek. 

Marlena Wojnowska, reżyserka spektaklu i jednocześnie dziennikarka TVP3 Kielce przyznaje, że jest to dobra okazja do tego, by zasiąść przy stole i wspólnie kolędować. 

- Jest to widowisko z udziałem dzieci z niepełnosprawnościami, więc program będzie tłumaczony na język migowy. Będą również napisy, zachęcające do tego byśmy wszyscy zasiedli przed telewizorami i wspólnie zaśpiewali kolędy - mówi reżyserka.

W tym wyjątkowym wydarzeniu, młodych artystów wsparły także dwie polskie wokalistki i jedna aktorka.

- Oprócz małych wokalistów, na scenie zaśpiewały także Cleo i Roksana Węgiel. Mieliśmy także jasełka, które zostało wykonane przez młodych aktorów z grupy „Być może” z Gorlic, a ich wsparła znana polska aktorka: Ewa Ziętek - zaznacza Marlena Wojnowska.

Widowisko zostanie wyemitowane 25 grudnia 2021r. o godzinie 16.00 na antenie TVP ABC. Dla tych, którzy nie będą mogli obejrzeć koncertu w tym czasie przygotowano powtórki, które pojawią się na antenie TVP Polonia 30 grudnia o godz. 15.50 i raz jeszcze na kanale TVP ABC - 6 stycznia 2022 r. o godz. 14.10.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

koncert TVP3 Kielce RK Kielce
other news

Podobne wiadomości

Siedziba TVP3 Kielce rośnie jak na drożdżach

Siedziba TVP3 Kielce rośnie jak na drożdżach

Dziennikarka TVP3 Kielce wyróżniona za relacje z Off Fashion Vivat Kielce

Dziennikarka TVP3 Kielce wyróżniona za relacje z Off Fashion Vivat Kielce