Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Borusiński z brązowym medalem memoriału I. Szydłowskiej

Wiktor Borusiński ze Stelli Kielce wywalczył brązowy medal wśród juniorów podczas rozegranego na torach Drukarza Warszawa mocno odradzonego 37. Memoriału Ireny Szydłowskiej. Podopieczny Macieja Fałdzińskiego, który w kwalifikacjach zajął drugie miejsce w pojedynku o wejście do finału przegrał z późniejszym zwycięzcą imprezy Pawłem Ceklarzem z Błękitu Głuszowiec 2:6. W meczu o III miejsce nie dał szans Miłoszowi Chojeckiemu z Unii Pielgrzymka wygrywając 6:2.

Autor: Maciej Makuła

28.06.2020 22:41

image Na zdjęciu: Wiktor Borusiński - Stella Kielce Fot. / Wiktor Borusiński / facebook

– To był dobry występ z wykonaniu Wiktora – powiedział trener Maciej Fałdziński. Szczególnie na uwagę zasługuje jego postawa w piątkowych kwalifikacjach, w których przy bardzo trudnych warunkach potrafił strzelać jak prawdziwy rutyniarz. Wiktor to chłopak, który idzie bardzo pewnie do przodu i w tym sezonie będzie przymierzany do występów w pierwszym zespole naszego klubu – dodał szkoleniowiec kieleckich łuczników.

Kolejne zawody, w których wystąpią łucznicy Stelli to II runda ekstraklasy, która rozegrana zostanie 18 lipca w Rzeszowie.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

łucznictwo Stella Kielce RK Kielce Wiktor Borusiński
other news

Podobne wiadomości

Udana inauguracja kieleckich łuczników

Udana inauguracja kieleckich łuczników

Łucznicy ze Stelli rozpoczynają sezon

Łucznicy ze Stelli rozpoczynają sezon