Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Anna Krupka zachęca do wsparcia Andrzeja Dudy

Do aktywnego udziału w głosowaniu oraz wsparcia prezydenta Andrzeja Dudy w drugiej turze wyborów zachęcała wiceminister sportu Anna Krupka podczas spotkania z mieszkańcami na giełdzie w Miedzianej Górze.

Autor: Michał Kita

05.07.2020 12:22

image 05.07.2020. Miedziana Góra. Wiceminister Anna Krupka zachęca do wsparcia Andrzeja Dudy. Na zdjęciu (w środku): Anna Krupka - wiceminister sportu i Krzysztof Słoń - senator PiS Fot. Michał Kita / Radio Kielce

Świętokrzyska parlamentarzystka Prawa i Sprawiedliwości podkreśla, że mobilizacja przed niedzielnym głosowaniem jest niezwykle ważna, ponieważ wybory 12 lipca zadecydują o przyszłości Polski na kolejne pięć lat.

- Te wybory zadecydują czy będziemy mieć prezydenta, który dobrze współpracuje z rządem i który oznacza stabilizacje w trudnym czasie kryzysu związanego z koronawirusem. Alternatywą dla prezydenta Andrzeja Dudy jest osoba, która jest niewiarygodna. Obecnie Rafał Trzaskowski jak i całe środowisko Platformy Obywatelskiej chowa się pod nieprawdziwymi obietnicami - dodaje.

Anna Krupka podkreśla, że w polityce najważniejsza jest wiarygodność i umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby społeczeństwa.

- Chcemy prezydenta, który jest wiarygodny i słucha mieszkańców. Prezydent Andrzej Duda odwiedził wszystkie powiaty w kraju, gdzie rozmawiał z Polakami o ich najważniejszych problemach i troskach. Także o tym, co warto zmienić oraz jaka powinna być Polska - mówi.

Zdaniem senatora Krzysztofa Słonia, bezpośrednie spotkania i rozmowy z obywatelami są niezwykle cenne. Jak zaznacza, mieszkańcy często wyrażają swoje oburzenie z powodu zmasowanego ataku na prezydenta Andrzeja Dudę w mediach z kapitałem zagranicznym.

- Cieszy mnie, że tutaj dominują głosy, że ludzie nie pozwalają sobie wmówić, że rzeczywistość jest inna, niż ta, którą obserwujemy. Ten przekaz, który ostatnio dominuje w obcych nam mediach jest ukierunkowany na to, aby zohydzić pana prezydenta i ukazać go w jak najbardziej niesprzyjającym świetle - dodaje.

Krzysztof Słoń podkreśla, że w takich miejscach jaj Miedziana Góra bije serce Polski. Dlatego cieszy fakt, że tak wiele osób wspiera plan rozwoju kraju, jaki realizuje wraz z prezydentem Andrzejem Dudą obóz Zjednoczonej Prawicy.

Galeria zdjęć Miedziana Góra. Wiceminister Anna Krupka zachęca do wsparcia Andrzeja Dudy (05.07.2020) [Zdjęcia: 24]
icon-tag

Tagi do tego wpisu

Krzysztof Słoń Miedziana Góra Anna Krupka RK Kielce
other news

Podobne wiadomości

Akcja „Łączy nas Polska” dotarła do Włoszczowy

Akcja „Łączy nas Polska” dotarła do Włoszczowy

Akcja „Łączy nas Polska” dotarła do Bałtowa

Akcja „Łączy nas Polska” dotarła do Bałtowa

„Łączy nas Polska” w Piekoszowie. Aktywna i bardzo udana kadencja prezydenta Dudy

„Łączy nas Polska” w Piekoszowie. Aktywna i bardzo udana kadencja prezydenta Dudy