teraz
na antenie

close

Wisła Sandomierz lepsza od lidera IV ligi

Piłkarze Wisły Sandomierz pokonali w meczu kontrolnym lidera IV ligi świętokrzyskiej ŁKS Łagów 2:0 (2:0). Prowadzenie dla gości zdobył w 53 min. Krzysztof Zawiślak, a wynik spotkania ustalił kwadrans przed końcem meczu Hubert Wojsa.

Autor: Jakub Rożek

13.02.2020 17:20

image Fot. / SKS Wisła Sandomierz/Facebook

Kolejny mecz kontrolny sandomierzanie zagrają w sobotę w Kraśniku z miejscową Stalą. Rundę wiosenną III ligi podopieczni Rafała Wójcika zainaugurują w drugi weekend marca wyjazdowym meczem z Koroną II Kielce.

Wisła: (I połowa) Stanisław Wierzgacz - Michał Mistrzyk, Patryk Wilk, Tomasz Wojcinowicz, Dominik Franczak - Jarosław Piątkowski, Mirosław Kmiotek, Jakub Siedlecki, Jakub Janik, Witalij Dachnowśkyj - zawodnik testowany I. (II połowa) Damian Pietrasik - Michał Mistrzyk (60 Hubert Wojsa), Patryk Wilk, Marcin Sudy, Daniel Chorab - Mateusz Kuśmierczyk, Mirosław Kmiotek (75 Miłosz Tenderenda), Marcel Tyl, Jakub Siedlecki (75 Cezary Charszla), Krzysztof Zawiślak - zawodnik testowany II.