Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Kolejny zawodnik wzmacnia KSZO Ostrowiec

Trwa ofensywa transferowa KSZO Ostrowiec. Kolejny zawodnik, który zasilił trzecioligowca to Kacper Laskoś.

Autor: Marek Cender

05.02.2020 22:42

image   Fot. Wojciech Habdas / Radio Kielce

To 20-letni pomocnik, który do Hutników przeszedł na zasadzie wypożyczenie do końca sezonu z pierwszoligowego GKS Tychy.

Piłkarz ma 184 cm wzrostu przy wadze 74 kg. W przeszłości reprezentował barwy, między innymi, Sandecji Nowy Sącz i Wisły Kraków.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Piłka nożna - III liga KSZO Ostrowiec Ostrowiec Świętokrzyski RK Ostrowiec Św.
other news

Podobne wiadomości

Nowe twarze w siatkarskim KSZO

Nowe twarze w siatkarskim KSZO

Kolejna porażka siatkarek KSZO Ostrowiec

Kolejna porażka siatkarek KSZO Ostrowiec

Siatkarki KSZO jadą na Śląsk

Siatkarki KSZO jadą na Śląsk

Czy powiększy się kadra siatkarek KSZO?

Czy powiększy się kadra siatkarek KSZO?

Piłka nożna - III Liga

WYNIKI

2020-08-02 17:00 Lewart Lubartów 0:1 Podhale Nowy Targ
2020-08-02 17:00 Wisła Sandomierz 3:1 Chełmianka Chełm
2020-08-02 17:00 KS Wiązownica 3:0 Hetman Zamość
2020-08-02 16:00 ŁKS Łagów 0:1 Jutrzenka Giebułtów
2020-08-02 16:00 Stal Kraśnik 1:2 Korona II Kielce
2020-08-01 18:00 Wisła Puławy 2:1 Wólczanka Wólka P.
2020-08-01 17:00 Cracovia II 1:0 Avia Świdnik

TABELA

# drużyna m bramki pkt
1 Hutnik Krakow 19 34 : 27 36
2 Motor Lublin 19 36 : 16 36
3 Wolczanka Wolka P. 19 27 : 16 35
4 Korona II Kielce 19 38 : 26 34
5 Siarka Tarnobrzeg 19 30 : 23 30
6 Wisla Pulawy 19 21 : 19 29
7 Stal Krasnik 19 29 : 20 28
8 Avia Swidnik 19 26 : 27 28
9 Podhale Nowy Targ 19 30 : 24 28
10 Wisloka Debica 19 22 : 14 27
11 Wisla Sandomierz 19 24 : 19 25
12 Sokol Sieniawa 19 17 : 18 25
13 KSZO Ostrowiec 19 21 : 21 24
14 Hetman Zamosc 19 22 : 25 22
15 Orleta Radzyn P. 19 15 : 25 16
16 Jutrzenka Giebultow 19 14 : 30 16
17 Chelmianka Chelm 19 12 : 35 11
18 Podlasie Biala P. 19 20 : 53 8

TERMINARZ

2020-08-08 11:00 Jutrzenka Giebułtów : Wisła Puławy
2020-08-08 12:00 Korona II Kielce : ŁKS Łagów
2020-08-08 17:00 Podlasie Biała P. : Cracovia II
2020-08-08 17:00 Chełmianka Chełm : KS Wiązownica
2020-08-08 17:00 Hetman Zamość : Stal Kraśnik
2020-08-08 17:00 Lewart Lubartów : Siarka Tarnobrzeg
2020-08-08 17:00 KSZO Ostrowiec : Orlęta Radzyń P.