Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Przyszli maturzyści bawili się na studniówce w Łopusznie

Ponad stu przyszłych maturzystów Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie, rozpoczęło symbolicznie odliczanie do egzaminu dojrzałości. W sobotni wieczór uczniowie ostatnich klas liceum i technikum bawili się na uroczystym balu maturalnym.

Autor: Michał Kita

18.01.2020 21:39

image 18.01.2020 Łopuszno. Hotel Markiz. Studniówka w Powiatowym Zespole Szkół w Łopusznie Fot. Michał Kita / Radio Kielce

Jak powiedziały naszemu reporterowi Oliwia i Katarzyna, uczennice klas trzecich liceum, studniówkę poprzedziły długie przygotowania związane między innymi z wyborem odpowiedniej kreacji, a przed uroczystym rozpoczęciem zabawy niektórzy odczuwali lekki stres.  

- Poloneza ćwiczyliśmy do ostatniej chwili, nawet na godzinę przed rozpoczęciem balu. Przy wyborze naszych kreacji chciałyśmy przede wszystkim, aby były wyjątkowe. Natomiast dziś chcemy się przede wszystkim dobrze bawić - dodały.

Teresa Pasowska, dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie zaznacza, że studniówka to duże przeżycie nie tylko dla uczniów, ale także dla całej kadry pedagogicznej.

- Atmosfera podczas zabawy jest cudowna. Towarzyszą nam piękne stroje, eleganckie garnitury. Myślę, że w tak miłym i przyjemnym nastroju czeka nas zabawa do białego rana - podkreśla.

W balu studniówkowym Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie wzięło udział 110 przyszłych maturzystów. Imprezę zorganizowano w hotelu Markiz. 

Galeria zdjęć Łopuszno. Hotel Markiz. Studniówka w Powiatowym Zespole Szkół (18.01.2020) [Zdjęcia: 61]
icon-tag

Tagi do tego wpisu

Łopuszno studniówka RK Kielce Powiatowy Zespół Szkół w Łopusznie
other news

Podobne wiadomości

Bal, który zapamięta się na całe życie. Studniówka sandomierskiej

Bal, który zapamięta się na całe życie. Studniówka sandomierskiej "budowlanki"

STUDNIÓWKI 2020. ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA

STUDNIÓWKI 2020. ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA