Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Youssef Sleiman pozostanie dyrektorem w Czerwonej Górze

Youssef Sleiman, dotychczasowy dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Czerwonej Górze wygrał konkurs na szefa tej placówki. Postępowanie ogłoszono ze względu na zakończenie dotychczasowej kadencji.

Autor: Iwona Murawska

07.01.2020 15:25

image Na zdjęciu: Youssef Sleiman Fot. Piotr Kwaśniewski / Radio Kielce
Komentarze

Jak informuje Marek Bogusławski, wicemarszałek województwa, o możliwość kierowania szpitalem w Czerwonej Górze ubiegało się troje kandydatów, ale jedna z kandydatek nie spełniła wymogów formalno-prawnych i nie mogła przystąpić do dalszej części konkursu.

- W związku z tym dalsze rozmowy podjęte zostały z dwoma kandydatami. Po wysłuchaniu obu osób w tajnym głosowaniu komisja konkursowa wyłoniła kandydata na dyrektora szpitala w Czerwonej Górze. Jest nim dr Youssef Sleiman - mówi Marek Bogusławski.

Przez najbliższe 14 dni mogą wpłynąć odwołania od decyzji komisji konkursowej. Jak dodaje Marek Bogusławski, Youssef Sleiman przekonał go wiedzą na temat kierowania szpitalem.

- Pan Sleiman posiada bardzo dużą wiedzę merytoryczną jeśli chodzi o prowadzenie i zarządzanie szpitalem. Żaden z członków komisji konkursowej co do tych wartości nie miał wątpliwości i zastrzeżeń - dodał Marek Bogusławski.

Jeżeli nie będzie odwołań od decyzji komisji konkursowej, kandydaturę Youssefa Sleimana na dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Czerwonej Górze będzie jeszcze musiał zaakceptować zarząd województwa.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Youssef Sleiman RK Kielce Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Czerwonej Górze
icon-comment

Skomentuj ten wpis

other news

Podobne wiadomości

Youssef Sleiman dyrektorem szpitala w Czerwonej Górze

Youssef Sleiman dyrektorem szpitala w Czerwonej Górze