Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Pasów jak nie było, tak nie ma

Miały być po zakończeniu robót, później przed Bożym Narodzeniem, ale nie ma ich do dziś. Mowa o przejściach dla pieszych na ulicach Niskiej i Starodomaszowskiej w Kielcach. Deweloper, stawiający tam budynek mieszkalny prowadził prace związane podłączeniem różnego rodzaju instalacji i w tym celu rozkopał ulice.

Autor: Robert Szumielewicz

07.01.2020 15:21

image 07.01.2020. Kielce. Brak przejść dla pieszych na ulicach Niskiej i Starodomaszowskiej Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce
Komentarze

Po zakończeniu robót ułożono nowy asfalt, ale mimo, że minęło już kilka tygodni wciąż nie odnowiono pasów. Po interwencji Radia Kielce padło zapewnienie, że zostaną one wykonane przed świętami Bożego Narodzenia. Niestety, zebr nadal nie ma.

Jarosław Skrzydło, rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg zapewnia, że drogowcy po raz kolejny interweniowali w tej sprawie u wykonawcy. Pasy mają zostać namalowane do końca tygodnia.

- Będziemy to weryfikować. Jeżeli firma, która odpowiada za odtworzenie przejść dla pieszych nie wywiąże się ze swojego obowiązku, wówczas MZD zleci ich wykonanie, a kosztami obciąży wykonawcę - powiedział Jarosław Skrzydło.

Zgodnie z umową za odtworzenie przejść dla pieszych odpowiada wykonawca robót oraz inwestor.

07.01.2020. Kielce. Brak przejść dla pieszych na ulicach Niskiej i StarodomaszowskiejFot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

icon-tag

Tagi do tego wpisu

MZD RK Kielce Jarosław Skrzydło
other news

Podobne wiadomości

Będą pasy na Starodomaszowskiej i Niskiej

Będą pasy na Starodomaszowskiej i Niskiej