Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

"Koroneczki" powalczą w Pucharze Polski

W meczu 1/16 finału Pucharu Polski piłkarki ręczne Korony Handball zmierzą się w środę przed własną publicznością z ostatnim zespołem PGNiG Superligi Ruchem Chorzów. Spotkanie w hali przy ulicy Krakowskiej w Kielcach rozpocznie się o godzinie 19.00.

Autor: Rafał Szymczyk

18.12.2019 08:52

image 19.10.2019 Kielce. Piłka ręczna kobiet. I liga. Mecz Korona Handball - Cracovia 1906 Kraków Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce
Komentarze

– Gramy u siebie, więc na pewno nie będzie odpuszczania. Wyjdziemy na parkiet i zrobimy wszystko, żeby awansować. Mecze w pucharze są dla nas dobre, bo możemy zmierzyć się z mocniejszym przeciwnikiem. Mam nadzieję, że w środę pokażemy dobrą piłkę ręczną – powiedział trener kieleckich szczypiornistek Paweł Tetelewski.

– Każde granie traktujemy bardzo poważnie i tak samo będzie w starciu z chorzowskim zespołem. Podejdziemy do tego meczu w stu procentach skoncentrowane i będziemy chciały zwyciężyć – stwierdziła rozgrywająca „Koroneczek” Agnieszka Młynarska.   

Mecz 1/16 finału Pucharu Polski, w którym piłkarki ręczne Korony Handball zmierzą się z Ruchem Chorzów, rozpocznie się w hali przy ulicy Krakowskiej w Kielcach w środę o godzinie 19.00.    

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Suzuki Korona Handball Kielce Paweł Tetelewski RK Kielce Piłka ręczna - Puchar Polski Agnieszka Młynarska
other news

Podobne wiadomości

Arcyważne zwycięstwo „Koroneczek”

Arcyważne zwycięstwo „Koroneczek”

„Koroneczki” gromią w Poznaniu

„Koroneczki” gromią w Poznaniu

„Koroneczki” przywitały się z własną publicznością... porażką

„Koroneczki” przywitały się z własną publicznością... porażką

„Koroneczki” trenują, ale mało grają

„Koroneczki” trenują, ale mało grają