Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Dobre wieści dla PGE Vive Kielce

PGE VIVE Kielce przygotowało nową ofertę dla sponsorów i zamierza odbudować renomę istniejącego od 17 lat Klubu 100.

Autor: Marek Cender

09.11.2019 08:57
Źródło: materiały prasowe Vive

image 25.05.2019 Kielce. PGNiG Superliga. PGE Vive Kielce zostało po raz 16 mistrzem Polski. Piłkarze i kibice cieszą się ze zwycięstwa. Bertus Servaas Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Zespół marketingu przygotował wiele nowych pakietów dla sponsorów, w których proponuje wymierne korzyści promocyjne. Nowością będą m.in. punkty otrzymywane przez partnerów, które będzie można wymieniać na produkty lub usługi takie jak spotkania z zawodnikami, wyjazdy na mecze czy koszulki meczowe z autografami graczy PGE VIVE Kielce.

Rozmawialiśmy z wieloma naszymi sponsorami i wiemy, co ich zdaniem funkcjonuje dobrze, a gdzie popełnialiśmy błędy – przyznaje Prezes KS VIVE Handball S. A., Bertus Servaas. Przeanalizowaliśmy je, wyciągnęliśmy wnioski i chcemy zaopiekować się naszymi partnerami z profesjonalizmem, na jaki zasługują.

Koordynatorem działań odnoszących się do budowania relacji ze sponsorami został Sebastian Kozubek, który dotychczas zajmował się w klubie szeroko rozumianym marketingiem, głównie mediami społecznościowymi i współpracą z telewizją klubową.

W najbliższym czasie chcemy wcielić w życie nowe pomysły, wrócić do formuły stałych spotkań członków Klubu 100, zwiększyć integrację lokalnych przedsiębiorców z drużyną – zapowiada Sebastian Kozubek. – Chcemy zacieśniać współpracę ze sponsorami i partnerami klubu, by przynosiła wymierne korzyści biznesowe i zwykłą przyjemność z wspierania drużyny PGE VIVE Kielce.

W Hali Legionów odbyło się spotkanie z udziałem prezesa Bertusa Servaasa oraz sponsorów i partnerów klubu. Została na nim przedstawiona obecna sytuacja finansowa oraz strategia działania na najbliższe miesiące. Odbiór przez zgromadzonych członków Klubu 100 był bardzo pozytywny – obecni na spotkaniu kieleccy przedsiębiorcy zadeklarowali podjęcie aktywnych działań na rzecz wspólnego rozwoju klubu oraz poszerzenia Klubu 100 o kolejnych członków.

Bardzo przyjemnie było mi patrzeć na to, jak ważna dla naszych sponsorów, partnerów i całego Miasta Kielce jest drużyna PGE VIVE Kielce – przyznaje Bertus Servaas.

Zamierzamy działać na wielu różnych frontach, nie zaniedbując żadnego z nich – mówi dyrektor marketingu PGE VIVE Kielce, Paweł Papaj – Wierzymy, że „gramy razem” będzie wciąż hasłem aktualnym dla kibiców, sponsorów i przez najbliższe lata będziemy cieszyć się jeszcze z wielu sukcesów naszej drużyny.

Wszystkie osoby zainteresowane odświeżonym Klubem 100 prosimy o kontakt z Sebastianem Kozubkiem, nr tel. +48 789 197 637, e-mail: s.kozubek@kielcehandball.pl.

Dodajmy, że na meczu z Vardarem Skopje, 16 listopada, w Hali Legionów będzie można zakupić klubowy kalendarz na rok 2020.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Bertus Servaas PGE Kielce Paweł Papaj Klub 100
other news

Podobne wiadomości

PGE Vive gra dzisiaj w macedońskim „kotle”

PGE Vive gra dzisiaj w macedońskim „kotle”

Jeden z największych w tym sezonie pechowców w PGE Vive

Jeden z największych w tym sezonie pechowców w PGE Vive

Ważny powrót w PGE Vive

Ważny powrót w PGE Vive

Wygrana PGE Vive okupiona kontuzją

Wygrana PGE Vive okupiona kontuzją