Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Korona w przedszkolu. Smyła pod wrażeniem młodych fanów

Piotr Pierzchała i Argentyńczyk Andrés Lioi z Korony oraz trener „żółto-czerwonych” Mirosław Smyła odwiedzili w czwartek Przedszkole Samorządowe nr 25 w Kielcach. – Jestem pod wrażeniem przyjęcia, jakie zgotowali nam młodzi kibice – stwierdził 50-letni szkoleniowiec ekstraklasowych piłkarzy.

Autor: Rafał Szymczyk

07.11.2019 17:02

image 07.11.2019 Kielce. Spotkanie w Przedszkolu Samorządowym nr 25. Na zdjęciu (od lewej): Piotr Pierzchała – piłkarz Korony Kielce, Andrés Lioi – piłkarz Korony Kielce i Mirosław Smyła – trener Korony Kielce Fot. Rafał Szymczyk / Radio Kielce

- Mamy naprawdę wspaniałych fanów. Szybko złapaliśmy wspólny język. Były zdjęcia, kibicowanie, śpiewanie i granie w piłkę. Cieszę się, że na poziomie cztero- czy pięciolatka, dzieciaki potrafią mówić o przepisach gry i potrafią przetłumaczyć z angielskiego, co powiedział Lioi. Było to naprawdę coś przyjemnego. I wspaniała pani dyrektor, która jest bardzo kreatywna w tym, co robi. Ja takie wizyty bardzo chwalę i od tego jestem, żeby w nich uczestniczyć - powiedział Mirosław Smyła.

Trener Korony Kielce podkreślał, że takie spotkania z najmłodszymi fanami są niezbędne i będą kontynuowane. Dla klubu jest to promocja i szansa na zwiększenie liczby publiczności na stadionie „Suzuki Arena”.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Piłka nożna Korona Kielce RK Kielce Piotr Pierzchała PKO Ekstraklasa Andrés Lioi Mirosław Smyła
other news

Podobne wiadomości

Korona strzela mało goli. Ważna rola bramkarza

Korona strzela mało goli. Ważna rola bramkarza

Korona nie jest już „czerwoną latarnią

Korona nie jest już „czerwoną latarnią" rozgrywek

Korona załatwiła sobie tydzień spokojnej pracy

Korona załatwiła sobie tydzień spokojnej pracy

Korona przełamuje złą passę. Pewne zwycięstwo z Zagłębiem

Korona przełamuje złą passę. Pewne zwycięstwo z Zagłębiem