Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Ulica Malików do remontu. Utrudnienia dla kierowców

Drogowcy wyremontują fragment ulicy Malików w okolicach centrum logistycznego Panattoni w Kielcach. W związki z tym dziś i jutro w nocy w tym miejscu będą występować utrudnienia w ruchu.

Autor: Wiktor Dziarmaga

07.11.2019 16:29

image   Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Jarosław Skrzydło, rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg informuje, że nawierzchnia zostanie wymieniona na odcinku od ronda przy obiektach Panattoni do skrzyżowania z ulicami Batalionów Chłopskich i Wystawową. Modernizacją objęte zostanie także skrzyżowanie.

- Prace będą trwały przez dwie noce. Rozpoczną się dzisiaj o godzinie 21.00. W pierwszej kolejności wykonawca będzie frezował starą zniszczoną nawierzchnię. Te prace potrwają do godziny 5.00. Z kolei w nocy z piątku na sobotę wykonawca ułoży nowy asfalt na remontowanym odcinku. W związku z wymianą nawierzchni ruch odbywał się będzie wahadłowo jedną połową jezdni i będzie sterowany ręcznie przez pracowników budowy - powiedział Jarosław Skrzydło.

Rzecznik dodaje, że modernizacja będzie się odbywać w nocy ze względu na duże natężenie ruchu na tej ulicy w ciągu dnia. Koszt przebudowy to około 130 tys. złotych.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

MZD utrudnienia Malików RK Kielce
other news

Podobne wiadomości

Zmieni się organizacja ruchu na kieleckim skrzyżowaniu

Zmieni się organizacja ruchu na kieleckim skrzyżowaniu

Uwaga kierowcy! Zmienia się organizacja ruchu na „78”

Uwaga kierowcy! Zmienia się organizacja ruchu na „78”