Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Piotr Wawrzyk dziękuje za duże poparcie dla debiutanta

Piotr Wawrzyk, wiceminister spraw zagranicznych podsumował swoją kampanię w wyborach parlamentarnych. Podczas spotkania z dziennikarzami na Placu Artystów w Kielcach podziękował wyborcom za oddanie na niego głosu, a także wszystkim wolontariuszom i współpracownikom, którzy pomagali mu podczas kampanii wyborczej.

Autor: Michał Kita

21.10.2019 13:46

image Kielce. 21.10.2019. Konferencja ministra Piotra Wawrzyka. Na zdjęciu: Piotr Wawrzyk - wiceminister spraw zagranicznych Fot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce

Duże poparcie dla debiutanta, osoby, która po raz pierwszy kandyduje w wyborach do Sejmu, jest  aktem odwagi, za co wszystkim bardzo serdecznie dziękuję - zaznacza wiceminister.

- Mam nadzieję, że będziemy mogli dalej skutecznie i efektywnie współpracować.
Z całym zespołem, który wspierał mnie w kampanii, przystępujemy teraz do realizacji naszego programu - mówił Piotr Wawrzyk.

Startujący z szóstego miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości wiceminister zdobył 6 750 głosów.

Kielce. 21.10.2019. Konferencja ministra Piotra Wawrzyka. Na zdjęciu (od lewej): dr Adam Osajda, Piotr Wawrzyk - wiceminister spraw zagranicznychFot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce

- Jestem przyzwyczajony do ciężkiej pracy, więc kampania nie była bardzo wyczerpująca. Jeżeli się na coś decydujemy, trzeba zrobić wszystko, aby ten cel osiągnąć. Cieszę się, że udało się dobrze przepracować okres kampanii, co przyniosło efekt w postaci końcowego wyniku wyborów - wyjaśnia.

Wiceminister spraw zagranicznych pytany przez dziennikarzy o sytuację związaną z Brexitem stwierdził, że Unia Europejska musi dostać jasny sygnał na temat tego, czego oczekuje brytyjski rząd. Wówczas Polska, a także pozostałe kraje wspólnoty, będą mogły odpowiednio zareagować na ostateczne stanowisko brytyjskiego parlamentu.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Plac Artystów RK Kielce Piotr Wawrzyk wybory parlamentarne 2019
other news

Podobne wiadomości

Piotr Wawrzyk: będę realizował obietnice wyborcze

Piotr Wawrzyk: będę realizował obietnice wyborcze

Wawrzyk: wynik pozwala na samodzielne rządy

Wawrzyk: wynik pozwala na samodzielne rządy

Wiceminister Piotr Wawrzyk: 20 tysięcy kilometrów dookoła świętokrzyskiego

Wiceminister Piotr Wawrzyk: 20 tysięcy kilometrów dookoła świętokrzyskiego

Wiceminister Wawrzyk: PiS działa dla ludzi i dotrzymuje obietnic

Wiceminister Wawrzyk: PiS działa dla ludzi i dotrzymuje obietnic