Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Finał mistrzostw Polski enduro w Dębskiej Woli

W sobotę i niedzielę na Torze Motocrossowym w Dębskiej Woli rozegrane zostaną finałowe rundy mistrzostw Polski w motocyklowych rajdach enduro. Przed szansą wywalczenia kilku tytułów staną zawodnicy KTM Novi Korona Kielce, które jest organizatorem zawodów.

Autor: Rafał Szymczyk

11.10.2019 12:21

image Na zdjęciu: Rafał Bracik - KTM Novi Kielce Fot. / fot. KTM Novi Kielce

W klasyfikacji generalnej prowadzi Rafał Bracik. Trzy punkty traci do niego Emil Juszczak z BKFM Flow. Trzecie i czwarte miejsce zajmują kolejni zawodnicy kieleckiego klubu Damian Musiał i Aleksander Bracik.

W klasie E1 prowadzi Musiał przed Aleksandrem Bracikiem, ale po piętach depcze im Kamil Szuta z BKM Bielsko–Biała. Różnica między pierwszym i trzecim zawodnikiem wynosi zaledwie pięć punktów. 

W klasie E2/E3 Rafał Bracik ma tyle samo punktów co Emil Juszczak. Ponad dwadzieścia „oczek” traci już do nich zajmujący trzecie miejsce Kamil Narowski z CKM Cieszyn.

W kategorii Masters pewnie po kolejny tytuł zmierza Robert Frydrych, która ma dwadzieścia punktów przewagi nad Zbigniewem Lechem z HAWI Racing Team. Szanse na podium wciąż ma Leszek Drogosz. Strata kielczanina do drugiej pozycji to zaledwie cztery „oczka”.

W kategorii Junior trzeci jest Jakub Wesołowski. Drugi Patryk Kuleszo z HAWI Racing Team ma nad nim pięć, a prowadzący Kacper Bakalarz z BKM Bielsko–Biała osiemnaście punktów przewagi.   

W klasyfikacji klubowej broniący tytułu mistrza Polski KTM Novi Korona ma na koncie 581 punktów. Przewaga kielczan nad drugim BKM Bielsko Biała wynosi 174,5 punktu.

Piąta runda mistrzostw Polski enduro rozpocznie się w sobotę o godzinie 11.00, a szósta w niedzielę o godzinie 9.00. patronem medialnym zawodów jest Polskie Radio Kielce.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

KTM Novi rajdy enduro Dębska Wola RK Kielce sporty motorowe Ryszard Bracik Aleksander Bracik Rafał Bracik
other news

Podobne wiadomości

Mistrzostwa Polski Enduro zawitały do Odrowąża

Mistrzostwa Polski Enduro zawitały do Odrowąża

Rafał Bracik na podium. Dobra jazda KTM Novi Korona

Rafał Bracik na podium. Dobra jazda KTM Novi Korona

Bardzo trudna inauguracja Enduro Championship 2019

Bardzo trudna inauguracja Enduro Championship 2019

Olek Bracik wystartuje w mistrzostwach świata

Olek Bracik wystartuje w mistrzostwach świata