Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Premier Gliński: współpraca z posłem Lipcem - nieoceniona

Wiślica stanie się małą stolicą kultury województwa świętokrzyskiego - powiedział wicepremier Piotr Gliński na kieleckiej konwencji PiS. Pochwalił działania Krzysztofa Lipca, szefa PiS w województwie świętokrzyskim, na rzecz rozwoju tej historycznej miejscowości.

Autor: Wiktor Dziarmaga

09.10.2019 19:55

image 09.10.2019 Kielce. Konwencja PiS. Od lewej poseł Krzysztof Lipiec, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński i minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski Fot. Facebook / PiS

Dzięki staraniom parlamentarzysty uda się wyremontować Muzeum Archeologiczne w Wiślicy. Inwestycja ma kosztować prawie 26 milionów złotych.

Piotr Gliński podkreślił, że nie udałoby się tego zrealizować, gdyby nie dobra współpraca resortu kultury z posłami ziemi świętokrzyskiej. Szczególną uwagę zwrócił na zaangażowanie posła Krzysztofa Lipca, szefa PIS w województwie świętokrzyskim. 

- To nie jest udawana współpraca. Mamy kontakt od czterech lat. Pracujemy nie tylko dla Wiślicy, ale całego województwa. Współpraca z posłem Krzysztofem Lipcem jest nieoceniona. Macie dobrego posła, który bardzo zabiega o interesy Wiślicy, ale także innych miejsc wartych wsparcia w województwie świętokrzyskim - powiedział wicepremier.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Krzysztof Lipiec PiS Wiślica konwencja Piotr Gliński RK Kielce wybory parlamentarne 2019
other news

Podobne wiadomości

Konwencja PiS w Kielcach [ZAPIS TRANSMISJI]

Konwencja PiS w Kielcach [ZAPIS TRANSMISJI]

Konwencja PiS w Kielcach [OGLĄDAJ]

Konwencja PiS w Kielcach [OGLĄDAJ]