Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Dziś konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Kielcach

Dziś w Targach Kielce odbędzie się świętokrzyska konwencja Prawa i Sprawiedliwości przed wyborami parlamentarnymi. W wydarzeniu wezmą udział prezes PiS Jarosław Kaczyński, a także premier Mateusz Morawiecki, Beata Szydło, była premier, obecnie europoseł oraz Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa.

Autor: Michał Kita

08.10.2019 18:04 / Aktualizacja 09.10.2019 06:35

image Na zdjęciu: Jarosław Kaczyński - prezes PiS Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Jak informuje poseł Krzysztof Lipiec, prezes świętokrzyskich struktur PiS, konwencja będzie poświęcona przede wszystkim tematyce rolnictwa.

- Ze stolicy regionu świętokrzyskiego, który jest zdominowany przez rolnictwo, popłynie bardzo ważny przekaz dla mieszkańców polskich wsi. Jestem przekonany, że będzie to dla nas bardzo dobra i owocna konwencja. Cieszymy się, że w takim mocnym składzie politycy Prawa i Sprawiedliwości zaszczycą nasz region - mówi poseł Krzysztof Lipiec.

Spotkanie polityków Prawa i Sprawiedliwości w Kielcach będzie ostatnią konwencją tematyczną ugrupowania w kampanii do wyborów parlamentarnych.

Podczas dzisiejszej konwencji w kieleckim ośrodku wystawienniczym liderzy PiS mają zaprezentować propozycje dotyczące m.in. wyrównania unijnych dopłat dla polskich rolników. Początek o godzinie 16.00 w Targach Kielce.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

PiS Jarosław Kaczyński konwencja Beata Szydło RK Kielce Jan Ardanowski wybory parlamentarne 2019
other news

Podobne wiadomości

To była bardzo dobra konwencja [KOMENTARZE]

To była bardzo dobra konwencja [KOMENTARZE]

Konwencja programowa PiS [ZAPIS TRANSMISJI]

Konwencja programowa PiS [ZAPIS TRANSMISJI]