Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Półfinalistka „The Voice of Poland” dołączyła do teatru TeTaTeT

Teatr TeTaTeT Teresy i Mirosława Bielińskich przygotowuje się do nowego sezonu. Otworzy go spektakl „#KochajmySię!”, który premierę miał w maju ubiegłego roku.

Autor: Dorota Klusek

10.09.2019 12:25

image Żaneta Łabudzka Fot. / Facebook/Keymo KeymoKeymo

Nie będzie to jednak to samo przedstawienie. Zmieniła się obsada. Do grona artystów dołączy Żaneta Łabudzka - znana widzom z hitowego programu telewizyjnej „Dwójki” - „The Voice of Poland”.

„#KochajmySię!” to kameralny spektakl muzyczny utrzymany w stylistyce dawnego kabaretu, żywiołowa podróż w czasie, bazująca na tekstach mistrzów polskiej piosenki.
Jak wyjaśnia Mirosław Bieliński, od samego początku formuła przedstawienia była otwarta i zakładała zmianę występujących w nim artystów.

W pierwszym pojawi się Żaneta Łabudzka.

- Wspaniale, niesamowicie zdolna piosenkarka i aktorka. Już się spotkaliśmy, mamy wybrane piosenki, które zaśpiewa. Już się przygotowuje - dodaje Mirosław Bieliński.

Żaneta Łabudzka to artystka o ciekawej barwie głosu. Pochodzi z Rzeszowa. Brała udział w programie „The Voice of Poland”, gdzie dotarła do półfinału. Była w drużynie Marka Piekarczyka. Jest też finalistką Festiwalu Piosenki Aktorskiej. Wzięła udział w koncercie „Debiuty” 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Niedawno wydała swój debiutancki album „Sama z Tobą". Współpracowała z teatrami w Rzeszowie oraz Krakowie. Zagrała też między innymi w serialach: „Lekarze”, czy „Druga szansa” oraz w filmie „Żużel” w reżyserii Doroty Kędzierzawskiej.
Pierwszy spektakl „#KochajmySię!” z udziałem Żanety Łabudzkiej w niedzielę, 29 września, o godzinie 16.

Oprócz niej w spektaklu wystąpią: Teresa Bielińska, Magdalena Daniel, Ewa Pająk, Mirosław Bieliński, Marcin Brykczyński, Wojciech Niemczyk. Akompaniować będzie Wojciech Lisowicz.
Scena teatru TeTaTeT mieści się w Sali Kongresowej Kieleckiego Centrum Biznesu (w dawnym Exbudzie). Bilety do nabycia pod numerem telefonu 532-219-376 oraz za pośrednictwem www.teatrtetatet.pl

icon-tag

Tagi do tego wpisu

RK Kielce Mirosław Bieliński Teresa Bielińska Teatr TE TA TET
other news

Podobne wiadomości

Śpiewająco o miłości. Premiera w Teatrze Tetatet

Śpiewająco o miłości. Premiera w Teatrze Tetatet

Teatr TeTaTeT z nowym spektaklem

Teatr TeTaTeT z nowym spektaklem

Pełna miłości premiera w teatrze TeTaTeT

Pełna miłości premiera w teatrze TeTaTeT

Pokolenie M. Teatr i plebiscyt „o Dziką Różę” od innej strony

Pokolenie M. Teatr i plebiscyt „o Dziką Różę” od innej strony