Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Poseł Lipiec: Polsce potrzebny jest dobry gospodarz i dobry program polityczny

- Na pewno to będzie program ukierunkowany na rozwój - powiedział naszej antenie lider świętokrzyskich struktur PiS, poseł Krzysztof Lipiec komentując nowe propozycje partii, które zostaną przedstawione podczas sobotniej Konwencji Prawa i Sprawiedliwości i Zjednoczonej Prawicy w Lublinie. Jak stwierdził, dopiero wtedy poznamy szczegóły prac, które zostały zapoczątkowane podczas lipcowej konwencji PiS i Zjednoczonej Prawicy w Katowicach.

Autor: Katarzyna Podraza

06.09.2019 08:31 / Aktualizacja 06.09.2019 09:54

image Krzysztof Lipiec - poseł PiS Fot. Karol Żak / Radio Kielce
Komentarze

- Odbyło się wtedy kilkanaście sesji plenarnych z udziałem szefów poszczególnych resortów oraz kilkadziesiąt paneli eksperckich. Na podstawie pomysłów, które pojawiły się podczas tej konwencji i późniejszych spotkań w terenie powstał nasz program wyborczy - mówi Krzysztof Lipiec.

- To strategia odpowiedzialnego rozwoju premiera Mateusza Morawieckiego, jeszcze bardziej udoskonalona, niż ta realizowana w trakcie mijającej kadencji. Musimy o tym pamiętać, że stawiając na rozwój, myślą jesteśmy przy polskich przedsiębiorcach. Myślimy także o poszerzeniu naszej aktywności w sferze polityki społecznej. Sądzę, że to będzie dobra konwencja przeprowadzona w dobrym tempie, z dużą dawką dobrych emocji, z którymi będziemy chcieli dotrzeć do wszystkich mieszkańców Polski. To będzie wielka manifestacja poparcia dla Prawa i Sprawiedliwości - zaznaczył poseł Lipiec.

Gość Radia Kielce pytany o jakość kampanii wyborczej prowadzonej przez Koalicję Obywatelską stwierdził, iż fakt, że lider KO Grzegorz Schetyna nie zna programu wyborczego swojej partii nie jest niczym nowym.

- Grzegorz Schetyna niejednokrotnie tego typu popis już dał. Kiedy go zapytano publicznie, co Platforma Obywatelska zrobiła przez 8 lat rządów miał problem z udzieleniem odpowiedzi na to pytanie. Nie ma się więc co dziwić, że nie pamiętał swojego programu, bo to pewnie był taki program - powiedział Gość Radia Kielce. Jak dodał, Polsce potrzebny jest dobry gospodarz i dobry program polityczny. 

W lubelskiej konwencji partii weźmie udział ponad 200 przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości z regionu świętokrzyskiego.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Krzysztof Lipiec RK Kielce Prawo i Sprawiedliwość Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019
icon-comment

Skomentuj ten wpis

other news

Podobne wiadomości

Państwowa Komisja Wyborcza zweryfikowała listy [SPRAWDŹ]

Państwowa Komisja Wyborcza zweryfikowała listy [SPRAWDŹ]

Poseł Lipiec ujawnia co było w liście premiera

Poseł Lipiec ujawnia co było w liście premiera

Krzysztof Lipiec: chcemy zrealizować dobry program

Krzysztof Lipiec: chcemy zrealizować dobry program

Poseł Lipiec: stawiamy na politykę obronną [OGLĄDAJ]

Poseł Lipiec: stawiamy na politykę obronną [OGLĄDAJ]