Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Poseł Lipiec ujawnia co było w liście premiera

- Edukacja jest najważniejszą inwestycją w przyszłość. Dzięki niej nasza Ojczyzna może się lepiej i sprawniej rozwijać - mówił poseł Krzysztof Lipiec reprezentujący premiera Mateusza Morawieckiego podczas powiatowej inauguracji roku szkolnego w nowo otwartym budynku Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie.

Autor: Izabela Mortas

02.09.2019 18:25

image Inauguracja roku szkolnego w Powiatowym Zespole Szkół w Łopusznie. Krzysztof Lipiec - poseł PiS Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Szef rządu skierował bardzo ciepłe słowa do łopuszniańskiej młodzieży i wszystkich uczestników wydarzenia.

- Uczniowie, to od Was już niedługo zależeć będzie rozwój naszego kraju, to w Was jest przyszłość Polski. Życzę Wam niesłabnącej energii do urzeczywistniania ambitnych celów, jakie sobie postawiliście. Żeby wiedzę, którą będziecie zdobywać, mogli w następnych latach przekształcić w to, co będziecie kochali robić. Życzę, by czas spędzony w szkole, którą współtworzycie, zapisał się pięknie w Waszych wspomnieniach - mówił w imieniu prezesa Rady Ministrów poseł Krzysztof Lipiec.

Premier wyraził też szacunek i uznanie dla pracy nauczycieli, pedagogów i pozostałych pracowników oświaty, życząc satysfakcji i radości z nadchodzących wyzwań w czasie nowego roku szkolnego.

Poseł Krzysztof Lipiec podkreślił, że powstanie nowego obiektu, to duża zasługa samorządu.

- Bardzo dziękuję władzom powiatu kieleckiego, na czele z panem starostą oraz dyrekcji szkoły za to, że tak pięknie zadbali o to, aby młodzież uczyła się w doskonałych warunkach. To dla uczniów świetny prezent z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego. Życzę im dobrego nowego roku, aby ten czas upłynął w atmosferze szczęścia i radości. Niech doskonalą swoje talenty, bo Polska na nich czeka- mówił poseł.

Najlepsze życzenia złożone zostały na ręce dyrekcji szkoły wraz z prezentem - flagą państwową.

 

TREŚĆ LISTU PREZESA RADY MINISTRÓW

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Krzysztof Lipiec Łopuszno Mateusz Morawiecki RK Kielce