Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Krzysztof Lipiec: chcemy zrealizować dobry program

- To jest dobra lista, która może odnieść wielki sukces - tak o kandydatach Prawa i Sprawiedliwości, którzy 13 października powalczą o głosy świętokrzyskich wyborców mówił na naszej antenie szef PiS w regionie, poseł Krzysztof Lipiec.

Autor: Katarzyna Podraza

19.08.2019 08:32 / Aktualizacja 19.08.2019 09:47

image Krzysztof Lipiec - poseł PiS Fot. Karol Żak / Radio Kielce

- Bardzo proszę mieszkańców Świętokrzyskiego, aby zechcieli postawić na Prawo i Sprawiedliwość i na ludzi reprezentujących nasze ugrupowanie. Chcemy zrealizować dobry program, nad którym ciężko pracowaliśmy, nie tylko przez tę kadencję. Uwieńczeniem tej pracy są spotkania z mieszkańcami i wsłuchiwanie się w ich problemy - podkreślił parlamentarzysta.

Krzysztof Lipiec zaznaczył, że dziś przyszedł czas na prezentację ludzi, którzy są odpowiedzialni i będą skutecznie realizować program wyborczy partii. Jak przyznał, jest to jedna z najliczniejszych list kandydatów w kraju.

- Bardzo się cieszę, że 32 osoby zostały na naszej liście umieszczone, znaleźli się tam m.in. parlamentarzyści, przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej. Rzeczywiście jest ona po okręgu warszawskim największa pod względem liczebności, ale Warszawa ma swoją specyfikę. My mamy do uzyskania aż 16 mandatów, bardzo na to liczę, że uda się nam oddać opozycji jak najmniej tych mandatów - zaznaczył. 

Gość Radia Kielce ma nadzieję, że frekwencja w wyborach do Parlamentu Krajowego będzie jeszcze większa niż w majowym głosowaniu na europosłów.

Dzisiaj na placu Artystów zaprezentowany zostanie bilbord wyborczy PiS. Odbędzie się także prezentacja świętokrzyskich kandydatów tej partii, którzy złożą na bilbordzie swoje podpisy.

Pełna lista kandydatów PiS z regionu do Sejmu i Senatu 

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Krzysztof Lipiec Rozmowa Dnia Prawo i Sprawiedliwość wybory parlamentarne 2019
other news

Podobne wiadomości

Luźne rozmowy nie tylko o polityce podczas pikniku PiS

Luźne rozmowy nie tylko o polityce podczas pikniku PiS

Bardzo mocna drużyna kandydatów PiS do parlamentu

Bardzo mocna drużyna kandydatów PiS do parlamentu

Znamy pełną listę kandydatów PiS do Sejmu i Senatu

Znamy pełną listę kandydatów PiS do Sejmu i Senatu

PiS zaprezentowało kandydatów do Sejmu i Senatu [WIDEO]

PiS zaprezentowało kandydatów do Sejmu i Senatu [WIDEO]