Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Beata Szydło: dotrzymujemy słowa i chcemy kontynuować reformy

W Parku Etnograficznym w Tokarni odbył się piknik rodzinny Prawa i Sprawiedliwości z udziałem europoseł Beaty Szydło. Była premier została owacyjnie przyjęta przez zgromadzonych. Beata Szydło podkreśliła, że przyjechała do Tokarni z kilku powodów - po pierwsze chciała podziękować mieszkańcom województwa świętokrzyskiego za wsparcie w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Autor: Michał Kita

21.07.2019 16:08

image Tokarnia. Piknik przedwyborczy Prawa i Sprawiedliwości. Na zdjęciu (od lewej): poseł Krzysztof Lipiec, Beata Szydło - była premier, obecnie europoseł, wojewoda Agata Wojtyszek i marszałek Andrzej Bętkowski Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

- Chcę bardzo serdecznie, osobiście podziękować za państwa głosy. Bo te ponad pół miliona głosów, to są również państwa głosy. Jest to dla mnie wielki zaszczyt, wielka satysfakcja, ale też wielka odpowiedzialność. Odbieram te głosy, jako danie nam wsparcia w tym, co robiliśmy przez ostatnie cztery lata - mówi premier.

Europoseł Beata Szydło zaznaczyła, że ważnym powodem dzisiejszego spotkania jest rozmowa o przyszłości Polski. Tym istotniejsza, że za trzy miesiące są wybory do parlamentu krajowego.

Była premier podkreślała, że ostatnie cztery lata nie były łatwe, jednak w dużej mierze można stwierdzić, że rząd Prawa i Sprawiedliwości dotrzymał słowa i zrealizował swoje zobowiązania wyborcze. Teraz chce je kontynuować.

- Trzeba wprowadzać kolejne reformy, które pozwolą na to, by Polska coraz szybciej się rozwijała. Jesteśmy przecież jednym z najdynamiczniej rozwijających się krajów Unii Europejskiej. Reformy, które zapewnią Polsce bycie bezpiecznym krajem. I wreszcie te programy społeczne, które połączone z programami gospodarczymi stały się kołem zamachowym polskiej gospodarki, będą kontynuowane - mówi Beata Szydło.

Zaznaczyła też, że głównym przesłaniem, mottem i priorytetem Prawa i Sprawiedliwości stało się niezmarnowanie najcenniejszego kapitału, jakim było zaufanie wyborców.

Galeria zdjęć Tokarnia. Piknik przedwyborczy Prawa i Sprawiedliwości (21.07.2019) [Zdjęcia: 47]
icon-tag

Tagi do tego wpisu

Tokarnia Beata Szydło RK Kielce Prawo i Sprawiedliwość Park Etnograficzny Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019
other news

Podobne wiadomości

Piknik PiS w Tokarni. Gościem specjalnym Beata Szydło

Piknik PiS w Tokarni. Gościem specjalnym Beata Szydło

PiS spotyka się mieszkańcami. Rządzący podsumowują i dyskutują

PiS spotyka się mieszkańcami. Rządzący podsumowują i dyskutują

Beata Szydło: Polacy docenili, że dotrzymujemy słowa

Beata Szydło: Polacy docenili, że dotrzymujemy słowa

Beata Szydło liderką wyborów do Parlamentu Europejskiego

Beata Szydło liderką wyborów do Parlamentu Europejskiego