Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Krzysztof Lipiec: od razu przystępujemy do działania

100 tysięcy głosów więcej niż w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego chce zdobyć Prawo i Sprawiedliwość w czasie jesiennych wyborów do Sejmu i Senatu. Krzysztof Lipiec, lider świętokrzyskich struktur partii podkreślił na naszej antenie, że jest to możliwe.

Autor: Katarzyna Podraza

08.07.2019 08:31 / Aktualizacja 08.07.2019 08:43

image Krzysztof Lipiec - poseł PiS Fot. Karol Żak / Radio Kielce

- Dzisiaj trzeba iść do przodu, wyjść do ludzi i rozmawiać z nimi, wsłuchiwać się w ich głos, tak, jak do tej pory PiS to czynił. Mam przekonanie, że te nasze spotkania, przedstawianie naszego programu przyniesie naprawdę dobre rozwiązania. My tu w Świętokrzyskiem nie siedzimy z założonymi rękami, tylko przystępujemy od razu do działania - powiedział gość Radia Kielce.

Już najbliższą niedzielę świętokrzyski PiS rozpoczyna duży projekt polityczny związany z podsumowaniem dotychczasowych działań.

- Zaczynamy piknikiem w Tokarni. To jest też dla nas dobre miejsce. Chcemy pokazać, że jesteśmy blisko ludzi zamieszkujących świętokrzyską wieś. Zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu przyjął premier Mateusz Morawiecki - mówi poseł Krzysztof Lipiec.

Jednocześnie gość Radia Kielce zachęcił mieszkańców Świętokrzyskiego, aby wspólnie budować rozwój regionu.

- Ważne byśmy razem zmieniali Polskę, abyśmy dyskutowali o tym, co przed nami i w jaki sposób uczynić, aby także nasze województwo było bardziej przyjazne dla ludzi, jest to możliwe. Dlatego nie zajmujmy się takimi rzeczami, które są dalekie od polityki. Niech inni próbują załatwiać to, co my w Prawie i Sprawiedliwości mamy już za sobą - zaznaczył gość Radia Kielce.

Jak dodał poseł Krzysztof Lipiec, kierunkiem działania Prawa i Sprawiedliwości jest przesłanie „Myśl i czyn”, które podczas konwencji w Katowicach wygłosił prezes Jarosław Kaczyński.

- My proponujemy takie rozwiązania polityczne, które oparte są o wiedzę, dobre doświadczenia i to wszystko przynosi dobre efekty - mówi polityk PiS.

Pytany o podsumowanie 3 dni obrad w Katowicach stwierdził, że konwencja była prawdziwą burzą mózgów, co poskutkuje wkrótce nowym programem wyborczym.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Krzysztof Lipiec Rozmowa Dnia Prawo i Sprawiedliwość wybory parlamentarne 2019
other news

Podobne wiadomości

WOT jest niesłusznie poddawany krytyce przez liberalne media i opozycję

WOT jest niesłusznie poddawany krytyce przez liberalne media i opozycję

To jedno z najważniejszych wydarzeń politycznych [KOMENTARZE PO KONWENCJI]

To jedno z najważniejszych wydarzeń politycznych [KOMENTARZE PO KONWENCJI]

Prezes Kaczyński: zwyciężymy myślą i czynem

Prezes Kaczyński: zwyciężymy myślą i czynem

Najważniejszą dla nas wartością jest Polska [KOMENTARZE PO KONWENCJI]

Najważniejszą dla nas wartością jest Polska [KOMENTARZE PO KONWENCJI]