Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Poseł Krzysztof Lipiec - szefem sztabu wyborczego PiS przed jesiennymi wyborami

Poseł Krzysztof Lipiec, prezes świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości został wybrany szefem sztabu wyborczego ugrupowania w regionie, przed jesiennymi wyborami. Taka decyzja zapadła na poniedziałkowym posiedzeniu zarządu okręgowego partii.

Autor: Michał Kita

17.06.2019 21:42

image Na zdjęciu: Krzysztof Lipiec - poseł PiS Fot. Marzena Mąkosa / Radio Kielce

Jak informuje Krzysztof Lipiec, celem świętokrzyskiego PiS-u na wybory do Sejmu i Senatu będzie uzyskanie o sto tysięcy głosów więcej, niż w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

- Przez całe wakacje będziemy spotykać się z mieszkańcami województwa świętokrzyskiego, aby z wielką pokorą prosić o to, by zechcieli poprzeć dobry projekt polityczny Prawa i Sprawiedliwości. Udowodniliśmy, że realizujemy to, co obiecujemy, jesteśmy politykami bardzo wiarygodnymi. Wsłuchujemy się w głos ludzi, w oparciu o rozmowy z mieszkańcami tworzymy nasze polityczne projekty - dodaje parlamentarzysta.

Lider świętokrzyskich struktur PiS zaznacza, że formuła sztabu wyborczego ugrupowania jest otwarta na współpracę z mieszkańcami regionu.

- Do sztabu będziemy zapraszać osoby, które będą chciały nam służyć swoją radą i pomocą. Dzisiaj oddajemy się w ręce naszych wyborców, chcemy być z nimi w dobrym kontakcie, licząc na to, że uzyskamy u nich ogromne wsparcie. Z całą pewnością nie zmarnujemy tego kapitału, którym mieszkańcy województwa obdarzyli nas w dniu wyborów do Parlamentu Europejskiego - zaznacza.

Poseł Krzysztof Lipiec podkreśla, że satysfakcjonującym wynikiem dla regionalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości w jesiennych wyborach byłoby uzyskanie trzynastu mandatów w Sejmie. Teraz ugrupowanie ma 9 mandatów w niższej izbie parlamentu oraz 3 w Senacie.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Krzysztof Lipiec PiS Sejm Parlament Europejski Senat RK Kielce
other news

Podobne wiadomości

Wiceminister zaprosiła uczniów do Sejmu

Wiceminister zaprosiła uczniów do Sejmu

Kto do Sejmu za Dominika Tarczyńskiego?

Kto do Sejmu za Dominika Tarczyńskiego?

Starając się o mandat do Sejmu Dzieci i Młodzieży poznają losy patriotów

Starając się o mandat do Sejmu Dzieci i Młodzieży poznają losy patriotów

Pierwsze wybory do sejmu w niepodległej Polsce tematem konkursu dla uczniów

Pierwsze wybory do sejmu w niepodległej Polsce tematem konkursu dla uczniów