Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Słonina do Pińczowa, Stemplewski do Kielc. Roszady na stanowiskach dyrektorów

Krzysztof Słonina, radny powiatowy w Pińczowie i były wójt gminy Kije będzie prawdopodobnie nowym dyrektorem pińczowskiego szpitala. Obecnie pełni tam funkcję kierownika wydziału organizacyjnego i prawnego.

Autor: Marta Gajda

23.01.2019 14:42

image 27.6.2016 Pińczów. Szpital Powiatowy w Pińczowie. Fot. Wojciech Habdas / Radio Kielce

Jak informuje Krzysztof Słonina, w styczniu dotychczasowy dyrektor lecznicy Bartosz Stemplewski upoważnił go do pełnienia obowiązków przy wielu czynnościach związanych z funkcjonowaniem szpitala. W związku z tym, Krzysztof Słonina zapowiedział, że będzie się ubiegał o fotel dyrektora lecznicy.

Zbigniew Kierkowski, starosta pińczowski informuje, że nowy dyrektor pińczowskiego szpitala, prawdopodobnie zostanie powołany na to stanowisko po rozstrzygnięciu konkursu, który zostanie ogłoszony niebawem.

Jak informowaliśmy, Bartosz Stemplewski rezygnuje z kierowania pińczowską placówką, bo objął obowiązki dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

Krzysztof Słonina sprawował urząd wójta przez cztery kadencje. W 2018 roku nie ubiegał się o reelekcję. Został natomiast wybrany do rady powiatu pińczowskiego. Startował z listy Stowarzyszenia Społeczno - Kulturalnego Dla Ponidzia, uzyskując 613 głosów.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Wojewódzki Szpital Zespolony Zbigniew Kierkowski RK Kazimierza Wielka RK Kielce Bartosz Stemplewski Szpital Powiatowy Pińczów Krzysztof Słonina starosta pińczowski
other news

Podobne wiadomości

Dyrektor zrezygnował. Kto nowym szefem szpitala?

Dyrektor zrezygnował. Kto nowym szefem szpitala?

Będzie zmiana dyrektora w szpitalu wojewódzkim?

Będzie zmiana dyrektora w szpitalu wojewódzkim?