Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Paweł Niedźwiedź zastępcą burmistrza Sandomierza

Paweł Niedźwiedź z Polskiego Stronnictwa Ludowego został zastępcą burmistrza Sandomierza. Burmistrz Marcin Marzec powiedział, że ta decyzja jest kontynuacją słów, jakie wypowiedział 16 maja, ogłaszając swój start w wyborach samorządowych, jednocześnie informując o tym, kto będzie jego zastępcą, jeśli je wygra.

Autor: Grażyna Szlęzak-Wójcik

22.11.2018 16:34

image Paweł Niedźwiedź Fot. / archiwum prywatne

- Ta nominacja jest czymś oczywistym dla mnie. Miałem konkretny plan i Paweł Niedźwiedź był częścią tego planu, który zrealizowałem. To doświadczony samorządowiec i prawnik. Jest najlepszym kandydatem na mojego zastępcę - powiedział burmistrz Marzec.

Paweł Niedźwiedź stwierdził, że chce pełnić swój urząd z godnością i odpowiedzialnością. Będzie mu podlegać Wydział Nadzoru Komunalnego oraz Wydział Techniczno-Inwestycyjny. O pozostałych obowiązkach będzie jeszcze rozmawiać z burmistrzem.

Paweł Niedźwiedź był ostatnio sekretarzem Starostwa Powiatowego w Sandomierzu. Wcześniej pracował w Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Kielcach.

Kolejną, pierwszą decyzją kadrową nowego burmistrza Sandomierza jest ogłoszenie konkursu na stanowisko sekretarza miast. Do tej pory tę funkcję pełnił Andrzej Gajewski, który dostał propozycję przejścia na inne stanowisko do jednego z wydziałów.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

RK Sandomierz wybory samorządowe 2018 Marcin Marzec Paweł Niedźwiedź
other news

Podobne wiadomości

Marcin Marzec burmistrzem Sandomierza

Marcin Marzec burmistrzem Sandomierza

Marcin Marzec chce przyciągnąć inwestorów do Sandomierza

Marcin Marzec chce przyciągnąć inwestorów do Sandomierza