Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Rodzinne biegi w Łopusznie

Dwustu zawodników wzięło udział w zorganizowanych w Łopusznie I Impresjach Biegowych, czyli biegu na dystansie 5 kilometrów. Zawody są częścią dwudniowej imprezy Łopuszańskie Impresje, która w sobotę i niedzielę odbywa się na terenie Gminnego Ośrodka Sportowo-Wypoczynkowego w Łopusznie.

Autor: Kamil Król

04.08.2018 21:17

image W zorganizowanych w Łopusznie I Impresjach Biegowych, czyli biegu na dystansie 5 kilometrów, wzięło udział dwustu zawodników Fot. Kamil Król / Radio Kielce
Komentarze

W zorganizowanych w Łopusznie I Impresjach Biegowych, czyli biegu na dystansie 5 kilometrów, wzięło udział dwustu zawodnikówŁopuszno. 04.08.2018 / Fot. Kamil Król / Radio Kielce
Pierwszy na mecie biegu zameldował się Dawid Kubiec, reprezentujący Juventę Kobex Starachowice. Nie była to niespodzianka, gdyż Dawid bardzo często zwyciężał w podobnych imprezach.

- Patrząc na moje ostatnie wyniki, nieco przyzwyczaiłem kibiców do zwycięstw. Na pierwszym kilometrze zaatakowałem, narzuciłem mocne tempo, nie czekając na końcówkę, ale to zwycięstwo kosztowało mnie dużo sił - przyznał na mecie Dawid Kubiec.

W zorganizowanych w Łopusznie I Impresjach Biegowych, czyli biegu na dystansie 5 kilometrów, wzięło udział dwustu zawodników. Linię mety mija zwycięzca biegu Dawid KubiecŁopuszno. 04.08.2018 / Fot. Kamil Król / Radio Kielce

W zawodach wzięły udział cale rodziny. Marcin Poddębniak z Kielc biegł wraz z żoną Małgorzatą i 6-letnim synkiem Leosiem, który okazał się najmłodszym uczestnikiem Impresji Biegowych.

- Synek spisał się bardzo dzielnie, prawie 3 kilometry biegł w samych klapkach, dopiero w drugiej części mu pomogłem, niosąc go. Impreza świetna, polecam każdemu, na pewno pojawimy się na kolejnych Impresjach - powiedział pan Marcin.

W zorganizowanych w Łopusznie I Impresjach Biegowych, czyli biegu na dystansie 5 kilometrów, wzięło udział dwustu zawodnikówŁopuszno. 04.08.2018 / Fot. Kamil Król / Radio Kielce

Wójt Łopuszna Irena Marcisz była pod wrażeniem frekwencji na starcie.

- Po raz pierwszy w naszej gminie został zorganizowany taki bieg, a zainteresowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Przyjechali do nas i ci, którzy profesjonalnie biegają i amatorzy. Jesteśmy bardzo szczęśliwi - dodała włodarz gminy.

W trakcie Impresji Łopuszańskich organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. Zaplanowano występy zespołów, pokaz karate, maraton zumby, a dziś imprezę zakończy dyskoteka pod gwiazdami i koncert zespołów Tacy Sami i Exelent.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Łopuszno biegi Impresje Łopuszańskie RK Kielce I Impresje Biegowe
other news

Podobne wiadomości

Wystartowały Impresje Łopuszańskie

Wystartowały Impresje Łopuszańskie