Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Dzień otwarty w poradni. Można było skonsultować dziecko ze specjalistami

Dzień otwarty zorganizował Miejski Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Kielcach. Rodzice mogli bezpłatnie sprawdzić, czy ich dziecko rozwija się prawidłowo. Odbywały się konsultacje z psychologiem, pedagogiem, logopedą, a także z terapeutą - informuje Anna Hajdukiewicz, dyrektor poradni.

Autor: Iwona Murawska

19.05.2018 19:30

image 19.05.2018 Kielce. Dzień otwarty w Miejski Zespole Poradni Psychologiczno - Pedagogicznych. Ilona Gałat z synkiem Albertem i Małgorzata Grzegorzewska pedagog, terapeuta integracji sensorycznej Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

- Zgłosiło się bardzo dużo dzieci z problemami logopedycznymi, czyli z pewnymi nieprawidłowościami w rozwoju mowy. Byli też mali pacjenci, którzy skorzystali z pomocy psychologów. W tych przypadkach chodziło o problemy adaptacyjne w przedszkolu, czy o ich samodzielność. Dużo dzieci zostało zakwalifikowanych do rządowego programu „Za życiem”, który będzie pomagał w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka – dodała Anna Hajdukiewicz.

Z bezpłatnych konsultacji w Miejskim Zespole Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Kielcach skorzystało kilkadziesiąt dzieci. Do placówki przyszła m. in. pani Zofia z wnuczkiem. - Bardzo dobrze, że są takie akcje organizowane. Dzięki nim można sprawdzić, czy nasze dziecko rozwija się prawidłowo i w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości dowiedzieć się, do jakiego specjalisty się udać i jak z dzieckiem pracować potem w domu – dodała pani Zofia.

Miejski Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych znajduje się w Kielcach przy ulicy Urzędniczej 16.

19.05.2018 Kielce. Dzień otwarty w Miejski Zespole Poradni Psychologiczno - Pedagogicznych. Katarzyna Chałacińska z synem Filipem i Dorota Zajączkowska neurologopedaFot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

icon-tag

Tagi do tego wpisu

logopeda Miejski Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Kielcach Anna Hajdukiewicz RK Kielce
other news

Podobne wiadomości

Specjaliści udzielali bezpłatnych porad

Specjaliści udzielali bezpłatnych porad

Specjaliści udzielali bezpłatnych porad w Radiu Kielce

Specjaliści udzielali bezpłatnych porad w Radiu Kielce

Specjaliści bezpłatnie przebadają dzieci

Specjaliści bezpłatnie przebadają dzieci

Specjaliści udzielili bezpłatnych porad

Specjaliści udzielili bezpłatnych porad