Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Czy to nowy trener siatakrek KSZO ?

Adam Grabowski jest w tej chwili jedynym kandydatem na stanowisko trenera siatkarek KSZO Ostrowiec – dowiedziało się Radio Kielce.

Autor: Jakub Rożek

18.05.2017 11:30

image Fot. / Wikipedia

47-letni szkoleniowiec ostatnio pracował w Pałacu Bydgoszcz. Wcześniej w sezonie 2012/2013 poprowadził siatkarki Atomu Trefla Sopot do mistrzostwa Polski. W 2009 roku był jednym z asystentów Jerzego Matlaka w kadrze narodowej. Wtedy nasze „Biało-czerwone” zdobyły brązowy medal mistrzostw Europy podczas turnieju w Polsce. Nazwisko nowego trenera ostrowieckich siatkarek powinno być znane w ciągu tygodnia.

- Jesteśmy bardzo blisko porozumienia z białoruską libero Olgą Pawliukowską, która jest zainteresowania przedłużeniem kontraktu z naszym klubem. – poinformował Radio Kielce przewodniczący Rady Nadzorczej KSZO S.A. Mariusz Rokita.

Teraz w ostrowieckim klubie trwa wewnętrzny audyt. Pod kontrolą są trzy ostatnie sezony, które drużyna spędziła w Orlen Lidze.

- Chcemy dokładnie przyjrzeć się wszystkim dokumentom księgowym i licencyjnym. Musimy wiedzieć jak wygląda sytuacja finansowa i organizacyjna spółki – powiedział nam Mariusz Rokita.

Przypomnijmy: siatkarki KSZO Ostrowiec utrzymały się w Orlen Lidze dopiero po pokonaniu w barażach 3:1 najlepszej drużyny I ligi, Wisły Warszawa.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Ostrowiec sport KSZO Ostrowiec Siatkówka RK Ostrowiec Św.