Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Derbowy debiut Mariusza Jurasika na ławce KSZO Odlewni

Bardzo ciekawie zapowiadają się derby regionu świętokrzyskiego piłkarzy ręcznych. W 21 kolejce pierwszej ligi KSZO Odlewnia Ostrowiec podejmować będzie KSSPR Końskie. Mecz w hali przy ul. Świętokrzyskiej rozpocznie się w sobotę o g.17.30. Faworytem tego spotkania są goście. Konecczanie zajmują piąte miejsce w tabeli i mają 23 punkty. Drużyna KSZO Odlewni musi walczyć o utrzymanie, bo w tej chwili jest na spadkowym, trzynastym miejscu i ma zaledwie 12 punktów.

Autor: Jakub Rożek

25.03.2017 06:00 / Aktualizacja 25.03.2017 06:00

image 14.02.2017 Kielce. Mecz PGNiG Superligi Vive Tauron Kielce - Pogoń Szczecin. Trener Pogoni Mariusz Jurasik. Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

- To są derby. Będziemy grać na 100 procent. Bardzo ważny będzie początek spotkania, bo gospodarze na pewno mocno zaatakują. My musimy podejść spokojnie do sytuacji na parkiecie i wierzę, że wtedy będzie sukces – mówi trener KSSPR Końskie Michał Przybylski.

- Obydwie drużyny mocno się szykują na ten mecz, bo to derby. Zaskoczeń nie będzie, znamy się bardzo dobrze. My musimy zrobić wszystko, żeby wygrać. Nasza sytuacja w tabeli jest zła i dlatego punkty są nam bardzo potrzebne – powiedział bramkarz KSZO Odlewni Karol Szewczyk.

Sobotni mecz będzie debiutem na ławce trenerskiej KSZO Odlewni byłego znakomitego skrzydłowego reprezentacji Polski i Vive Kielce Mariusza Jurasika, który w środę dołączył do sztabu szkoleniowego ostrowieckiego zespołu. Mecz KSZO Odlewnia – KSSPR Końskie rozpocznie się w sobotę o g.17.30 w hali przy ul. Świętokrzyskiej. Spotkanie będziemy relacjonować na naszej antenie w magazynie Sport i Muzyka.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

KSSPR Końskie KSZO Odlewnia RK Ostrowiec Św.